Sultan Alparslan Koleji'nden Bir Birincilik Daha - Son Dakika

Sultan Alparslan Koleji'nden Bir Birincilik Daha

17.02.2012 18:43
Sultan Alparslan Koleji'nden Bir Birincilik Daha, System.String[]

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji Şubat ayı içerisinde düzenlenen Basketbol Küçük Erkekler İl Turnuvası'nda birinci oldu.

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji Şubat ayı içerisinde düzenlenen Basketbol Küçük Erkekler İl Turnuvası'nda birinci oldu.

Kars'ta düzenlenen turnuvada küçük erkekler kategorisinde il birinciliği elde ederek kupa alan Sultan Alparslan Koleji daha öncede yıldız erkekler kategorisinde il birincisi olarak kupaya uzanmıştı, böylelikle Sultan Alparslan Koleji Mart ayı içerisinde düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'nda Kars'ı temsil etmeye hak kazanmış oldu.

Okul Müdürü Sadık Ertaş, "Öğrencilerimizin bu başarısı tesadüf değil. Hazırlanma aşaması kısa sürse de takımlarımız iyi hazırlandılar." diyerek, "Türkiye geneli Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sınavında gösterdikleri başarıyı spor müsabakalarında da göstermeleri beni ayrıca sevindirdi. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim." şeklinde konuştu.

Okul Beden Eğitimi öğretmeni Oktay Çetinkaya ise "Çocuklarımız bu turnuvaya hazırlanırken derslerini aksatmamaları için ders çıkışlarında ve hafta sonları çalıştırdık. Katılan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz." dedi.

Sultan Alparslan Koleji'nden Bir Birincilik Daha

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Sultan Alparslan Koleji'nden Bir Birincilik Daha - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın