Son Dakika Haberleri: Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı

Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı

8 yıl önce

Afyonkarahisarın Sultandağı ilçesine bağlı Akbaba köyünden taşımalı eğitim kapsamında Dereçine İlköğretim Okulu'nda eğitim alan 18 öğrencinin velisine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Afyonkarahisarın Sultandağı ilçesine bağlı Akbaba köyünden taşımalı eğitim kapsamında Dereçine İlköğretim Okulu'nda eğitim alan 18 öğrencinin velisine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Akbaba köyü İlköğretim Okulu'nda düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emin Ekici, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Nihat İnan, Sultandağı Milli Eğitim Müdürü Gökmen Şan, Dereçine İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Yıldız ve öğrenci velileri katıldı.


Seminerde, velilere aile ve öğrenci iletişimi konusunda bilgi veren Yıldız, öğrencilerine her zaman saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde yaklaştığını kaydetti.


Akbaba köyündeki öğrencilerin her yönüyle diğer arkadaşlarına örnek olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu:


"Çalışkan, dürüst ve ahlaklı çocuklar. Öğrencilerimizi bu şekilde yetiştirerek bize gönderen anne ve babalara çok teşekkür ediyorum. Sizlerden, çocuklarınıza birer değer olarak yaklaşmanızı, onlara yaşları oranında sorumluluklar vermenizi, sevginizi göstermenizi ve saygı duymanızı rica ediyorum. Sağlıklı nesilleri ancak bu şekilde ve ortaklaşa, okul aile işbirliği ile yetiştireceğimize inanıyorum."


Toplantıda, taşımalı eğitimdeki öğrencilerin sorunları ve bu konuda çözüm yollarıyla tartışıldı ve görüş alışverişinde bulunuldu.


- AFYONKARAHİSAR

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 11:44 Kaynak: AABabası tarafından yakılarak öldürülen genç kızın son sözleri yürek burktu
Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap Milli olarak üretilen bu kolonlar ile milyonlarca lira Türkiye'de kalacak