Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı

01.01.2012 11:44
Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Afyonkarahisarın Sultandağı ilçesine bağlı Akbaba köyünden taşımalı eğitim kapsamında Dereçine İlköğretim Okulu'nda eğitim alan 18 öğrencinin velisine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Afyonkarahisarın Sultandağı ilçesine bağlı Akbaba köyünden taşımalı eğitim kapsamında Dereçine İlköğretim Okulu'nda eğitim alan 18 öğrencinin velisine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Akbaba köyü İlköğretim Okulu'nda düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emin Ekici, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Nihat İnan, Sultandağı Milli Eğitim Müdürü Gökmen Şan, Dereçine İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Yıldız ve öğrenci velileri katıldı.

Seminerde, velilere aile ve öğrenci iletişimi konusunda bilgi veren Yıldız, öğrencilerine her zaman saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde yaklaştığını kaydetti.

Akbaba köyündeki öğrencilerin her yönüyle diğer arkadaşlarına örnek olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu:

"Çalışkan, dürüst ve ahlaklı çocuklar. Öğrencilerimizi bu şekilde yetiştirerek bize gönderen anne ve babalara çok teşekkür ediyorum. Sizlerden, çocuklarınıza birer değer olarak yaklaşmanızı, onlara yaşları oranında sorumluluklar vermenizi, sevginizi göstermenizi ve saygı duymanızı rica ediyorum. Sağlıklı nesilleri ancak bu şekilde ve ortaklaşa, okul aile işbirliği ile yetiştireceğimize inanıyorum."

Toplantıda, taşımalı eğitimdeki öğrencilerin sorunları ve bu konuda çözüm yollarıyla tartışıldı ve görüş alışverişinde bulunuldu.

- AFYONKARAHİSAR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sultandağı'nda Öğrenci Velilerine Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar