Sultandağı'nda Yeni Mahalle'ye çocuk oyun parkı yapıldı - Son Dakika

Sultandağı'nda Yeni Mahalle'ye çocuk oyun parkı yapıldı

16.10.2020 15:25
Sultandağı'nda Yeni Mahalle'ye çocuk oyun parkı yapıldı

Sultandağı Belediyesinin başlattığı "Her mahallemize park" projesi kapsamında Yeni Mahalle'ye çocuk oyun parkı yapıldı.

Sultandağı Belediyesinin başlattığı "Her mahallemize park" projesi kapsamında Yeni Mahalle'ye çocuk oyun parkı yapıldı.

Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz,Yeni Mahalle Muhtarı Musa Sevinç ile mahallede yapımı tamamlanan parkı ziyaret etti.

Aldırmaz, ilçedeki çocukların kaliteli zaman geçirmesi için mahallelerdeki parkları modern yeni nesil oyun grupları ve kent mobilyaları ile donatmaya devam ettiklerini söyledi.

Ayrıca her mahalleye parklar yapmaya devam edeceklerini belirten Aldırmaz, "Araştırmalar parklarda oyun oynayan çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin daha iyi olduğunu gösteriyor. Sağlıklı bir gelecek için, çocuklarımız için farklı projeler üretmeye devam edeceğiz." dedi.

YORUMLAR
500
Tüfekten çıkan saçma 10 yaşındaki çocuğa isabet etti Tüfekten çıkan saçma 10 yaşındaki çocuğa isabet etti Mucize kurtuluş; kamyonetin üzerinden geçtiği çocuğun burnu bile kanamadı Mucize kurtuluş; kamyonetin üzerinden geçtiği çocuğun burnu bile kanamadı Erdinç Sözer: İnşallah yarın güzel bir performansla tur atlarız Erdinç Sözer: İnşallah yarın güzel bir performansla tur atlarız
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sultandağı'nda Yeni Mahalle'ye çocuk oyun parkı yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement