Son Dakika Haberleri: Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu

Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu

8 yıl önce

Sultangazi'de bir kuyumcuya gelen silahlı ve maskeli iki kişi, yaklaşık 3 kilogram altını alarak kaçtı.

Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu, System.String[]

Silahlı ve kar maskeli 2 kişi, yaklaşık 300 bin lira değerindeki altınla kalıplara karıştı. Sultangazi'de bir kuyumcuya gelen silahlı ve maskeli iki kişi, yaklaşık 3 kilogram altını alarak kaçtı.


O caddesi 47 numarada bulunan "Cihan Uğur" adlı dükkana saat 10: 00 sıralarında gelen maskeli ve silahlı iki kişi, kuyumcu sahibi ile çalışanlarını etkisiz hale getirdi. Beyaz bir araçla kuyumcuya gelen soyguncular vitrinde bulunan gerdanlık ve bileziklerin de bulunduğu yaklaşık 3 kilogram altını alarak kayıplara karıştı. Soygun ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevkedildi.


Kuyumcu sahibi Nihat Baş ' Silahlı ve kar maskeli iki kişi gelerek altınları alıp kaçtı. Silahla tehdit ettiler yaklaşık 3 kiloluk altınımızı aldılar' şeklinde konuştu. Kuyumcunun yanındaki mağaza sahibi Sebahattin Güldoğan ise 'Beyaz bir araç park etmişti. Soygun var denilince hemen 155 hattını aradım. Yüzünde siyah maske, elinde ise büzgülü bir torba vardı. Arabaya binerek hemen kaçtılar' dedi.


Polis kuyumcuda bulunan güvenlik kameralarını inceleyerek soyguncuların kimliğini belirlemeye çalışırken, kuyumcudan alınan altının piyasa değerinin yaklaşık 300 bin lira olduğu öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:45 Kaynak: DHAKılıçdaroğlu'ndan başörtülü genç kıza saldırıya ilk yorum: Provokatör olduğu kanısındayım
Almanya'da bir kadın, oyun konsollarının olduğu bölümde idrarını yaptı İSPARK değnekçileri yeniden ortaya çıktı