Son Dakika Haberleri: Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu

Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu

8 yıl önce

Sultangazi'de bir kuyumcuya gelen silahlı ve maskeli 2 soyguncu, yaklaşık 3 kilogram altını alarak kaçtı.

Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu, System.String[]

Sultangazi'de bir kuyumcuya gelen silahlı ve maskeli 2 soyguncu, yaklaşık 3 kilogram altını alarak kaçtı. Polis, yaklaşık 300 bin lira değerindeki altınla kayıplara karışan soyguncuları arıyor.


Soygun, 50. Yıl Mahallesi O caddesi 47 numarada saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Cihan Uğur Kuyumculuk'a gelen maskeli ve silahlı 2 kişi, kuyumcu sahibi ve çalışanlarına silah göstererek etkisiz hale getirdi. Bu sırada vitrinde ve masa üstünde bulunan gerdanlık ve bilezikleri bir poşete dolduran soyguncular, dükkandan çıktı. Bu sırada kendilerini dışarıda bekleyen beyaz renkli bir otomobile binen şahıslar buradan ayrıldı.


Dükkan sahibi Nihat Baş, "Silahlı ve kar maskeli 2 kişi gelerek altınları alıp kaçtı. Silahla tehdit ettiler yaklaşık 3 kiloluk altınımızı aldılar." dedi.


Kuyumcunun yanındaki mağaza sahibi Sabahattin Gündoğan ise, "Beyaz bir araç park etmişti. Soygun var denilince hemen 155 hattını aradım. Yüzünde siyah maske, elinde ise büzgülü bir torba vardı. Arabaya binerek hemen kaçtılar." diye konuştu.


Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, kuyumcuda bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Soyguncuların aldığı altının piyasa değerinin yaklaşık 300 bin lira olduğu öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:47 Kaynak: CHAMeteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu ABD Başkanı Trump: Ben olmasaydım, Hong Kong 14 dakikada yeryüzünden silinmiş olurdu