Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu - Son Dakika

Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu

02.01.2012 11:47
Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu, System.String[]

Sultangazi'de bir kuyumcuya gelen silahlı ve maskeli 2 soyguncu, yaklaşık 3 kilogram altını alarak kaçtı.

Sultangazi'de bir kuyumcuya gelen silahlı ve maskeli 2 soyguncu, yaklaşık 3 kilogram altını alarak kaçtı. Polis, yaklaşık 300 bin lira değerindeki altınla kayıplara karışan soyguncuları arıyor.

Soygun, 50. Yıl Mahallesi O caddesi 47 numarada saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Cihan Uğur Kuyumculuk'a gelen maskeli ve silahlı 2 kişi, kuyumcu sahibi ve çalışanlarına silah göstererek etkisiz hale getirdi. Bu sırada vitrinde ve masa üstünde bulunan gerdanlık ve bilezikleri bir poşete dolduran soyguncular, dükkandan çıktı. Bu sırada kendilerini dışarıda bekleyen beyaz renkli bir otomobile binen şahıslar buradan ayrıldı.

Dükkan sahibi Nihat Baş, "Silahlı ve kar maskeli 2 kişi gelerek altınları alıp kaçtı. Silahla tehdit ettiler yaklaşık 3 kiloluk altınımızı aldılar." dedi.

Kuyumcunun yanındaki mağaza sahibi Sabahattin Gündoğan ise, "Beyaz bir araç park etmişti. Soygun var denilince hemen 155 hattını aradım. Yüzünde siyah maske, elinde ise büzgülü bir torba vardı. Arabaya binerek hemen kaçtılar." diye konuştu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, kuyumcuda bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Soyguncuların aldığı altının piyasa değerinin yaklaşık 300 bin lira olduğu öğrenildi.

Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu
Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sultangazi'de Kuyumcu Soygunu - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak