'Sultanın Sırrı' Eskihisar'da Çözüldü - Son Dakika

'Sultanın Sırrı' Eskihisar'da Çözüldü

22.07.2011 14:15
'Sultanın Sırrı' Eskihisar'da Çözüldü

Gebze Belediyesi tarafından tarihi Eskihisar Kalesi'nde gerçekleştirilen Ay Işığında Sinema Akşamları'nda sinema keyfi devam ediyor.

16-26 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve Gebzeli sinema tutkunlarının ilgiyle takip ettiği sinema akşamlarında önceki akşam 'Sultanın Sırrı' isimli Türk filmi gösterildi. 2010 yapımı tarih ve macera konulu filminde Şerif Sezer, Mark Dacascos, Zeynep Beşerler, Burak Sergen, Sinan Albayrak, Başak Daşman, Muhammed Cangören, Altan Akışık, Semih Sergen, Tayfun Sav, Elif Duru, Emmanuelle Betancourt, Zuhal Öztürk gibi sinemanın ünlü isimleri rol aldı. Senaryosunu Ömer Erbil'in yazdığı, Tolga Kutların görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin konusu ise şöyle: "Osmanlı Devleti hükümdarlarından II. Abdülhamit'in petrol ile ilgili sırrından haberdar olan Amerikalı bir profesör bir gün İstanbul'a gelir. Topkapı Müzesi'nde saklı gizemli sandığı bulmak için çabalar. Profesörün karşısına gizli bağlantıları olan bir müze müdürü çıkar. Sonunda yer altına inmeye karar verir ve macera başlar."

YORUMLAR
500
Borcak Köyü'nün yıllardır süren su sorunu çözüldü Borcak Köyü'nün yıllardır süren su sorunu çözüldü Esenyurt'ta ormanlık alanda yaşanan cinayet 2 buçuk yıl sonra çözüldü Esenyurt'ta ormanlık alanda yaşanan cinayet 2 buçuk yıl sonra çözüldü LGS'den tam puan alan Muhammed'in sırrı düzenli çalışma LGS'den tam puan alan Muhammed'in sırrı düzenli çalışma
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Sultanın Sırrı' Eskihisar'da Çözüldü - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement