Suluova'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Yakacak Yardımı - Son Dakika

Suluova'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Yakacak Yardımı

07.09.2012 11:40
Suluova'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Yakacak Yardımı, System.String[]

(SYDV) ilçe genelinde tespit edilen bin 100 ihtiyaç sahibi aileye yakacak yardımında bulundu.

Suluova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

(SYDV) ilçe genelinde tespit edilen bin 100 ihtiyaç sahibi aileye yakacak yardımında bulundu.

Kaymakam Harun Sarıfakıoğulları, yakacak yardımlarını bu yıl erken dağıtmaya başladıklarını belirtti.

İlçe mütevelli heyetinin yanı sıra mahalle ve köy muhtarları aracılığıyla ilçe genelinde alan taraması yaparak ihtiyaç sahiplerini belirleyip yardımları ulaştırdıklarını söyleyen Sarıfakıoğulları, şunları kaydetti:

"İhtiyaç sahibi ailelerimizin mağduriyetlerinin zamanında karşılanabilmesi adına tüm Türkiye genelinde olduğu gibi yakacak yardımlarının yaz aylarında dağıtımını yapıyoruz. Belirlenen haneler haricinde yeni gelen bilgi ve talepler doğrultusunda vakfımızın imkanları ölçüsünde bunlara da cevap vermekteyiz. Düzenli olarak da, durumları belirlenmiş mağdur durumdaki kişi ve ailelere ayni ve nakdi yardımlarımız devam etmektedir. Vatandaşlarımızın daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmeleri adına devletimizin şefkatli eli daima onların yanındadır."

Muhabir: Murat Arslan

Yayıncı: Dilek Sezen - AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Suluova'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Yakacak Yardımı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

F.Bahçe'den ayrılan Garry Rodrigues, G.Saray'a dönmek istiyor Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı