Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı - Son Dakika

Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı

04.12.2019 15:36
Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı, System.String[]

Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Tatbikatta, senaryo gereği hastanede servislerin bulunduğu katta deprem sonrası elektrik kontağından çıkan yangında küçük çapta patlama meydana geldi.

Elektrikler kesilerek hastane afet planı doğrultusunda başhekimin talimatlarıyla yoğun dumandan etkilenen hastalar ve personel, sivil savunma ekipleri tarafından tahliye edildi.

Yaralıların tahliyesinin ardından itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti.

Suluova Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Gülay Yetkin, yılın belirli dönemlerinde eğitim ve tatbikat düzenleyerek hastane sivil savunma ekibinin olası afet ve acil durumlara hazır olmasını sağladıklarını söyledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüs hiçe sayıldı, indirim için metrelerce kuyruk oluştu CHP'li Yarkadaş'tan bomba iddia: Berat Albayrak Türkiye Varlık Fonu'ndaki görevinden de istifa etti Maradona'nın cenazesinde skandal görüntü! Sayısız ölüm tehdidi aldılar Son Dakika: Sağlık Bakanlığı'nın 12 bin sözleşmeli personel alımı için tercihler 1-7 Aralık'ta yapılacak Uygun fiyata otomobil almak isteyenler dikkat! Bakanlık yeni araçların listesini yayımladı Koronavirüs kapsamında kapalı olması gereken eğlence mekanında cinayet Ünlü modacı Rufat İsmayil, Menajerimi Ara dizisinde kıyafeti kötülendiği için suç duyurusunda bulundu Maske takmayan pazarcı savunmasıyla şaşırttı: Müşteri yok, vakalar olsa ne olur? Müslüman adam ölümden korkmaz