Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı - Son Dakika

Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı

04.12.2019 15:36
Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı, System.String[]

Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Tatbikatta, senaryo gereği hastanede servislerin bulunduğu katta deprem sonrası elektrik kontağından çıkan yangında küçük çapta patlama meydana geldi.

Elektrikler kesilerek hastane afet planı doğrultusunda başhekimin talimatlarıyla yoğun dumandan etkilenen hastalar ve personel, sivil savunma ekipleri tarafından tahliye edildi.

Yaralıların tahliyesinin ardından itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti.

Suluova Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Gülay Yetkin, yılın belirli dönemlerinde eğitim ve tatbikat düzenleyerek hastane sivil savunma ekibinin olası afet ve acil durumlara hazır olmasını sağladıklarını söyledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Suluova Devlet Hastanesinde yangın ve deprem tatbikatı - Son Dakika


Son Dakika

Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu