Sumbas Kaymakam Vekili Dağ Öğrencilerle Röportaj Yaptı - Son Dakika

Sumbas Kaymakam Vekili Dağ Öğrencilerle Röportaj Yaptı

12.01.2012 12:41
Sumbas Kaymakam Vekili Dağ Öğrencilerle Röportaj Yaptı, System.String[]

Sumbas Kaymakam Vekili Fikret Dağ, Binali Yıldırım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu yöneticileri ve okul dergisi için röportaj yapmak isteyen öğrencileri kabul etti.

Sumbas Kaymakam Vekili Fikret Dağ, Binali Yıldırım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu yöneticileri ve okul dergisi için röportaj yapmak isteyen öğrencileri kabul etti.

Dağ, Okul Müdürü Musa Topal, Müdür Başyardımcısı Yılmaz Bal, Müdür Yardımcısı Yusuf Yılmaz ve Türkçe Öğretmeni Turgut Kaya ile birlikte öğrenciler Burhan Akbilmez, Elif Çolakça ve Zeynep Özerli'yi kabulünde, eğitimin önemine değindi.

Dağ, eğitimde sosyal etkinliğin önemli olduğunu belirterek, geleceğimize yön verecek olan öğrencilerin kendilerini sosyal alanda da iyi yetiştirmeleri gerektiğini söyledi.

Öğrencilere başarılar dileyen Dağ, öğrencilerin Kaymakamlık hizmetleriyle ilgili sorularını yanıtladı.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sumbas Kaymakam Vekili Dağ Öğrencilerle Röportaj Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ceman Enginyurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Altının kilogramı 499 bin liraya yükseldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti
17:43