Sumbas'ta Aşure Etkinliği - Son Dakika

Sumbas'ta Aşure Etkinliği

16.12.2011 13:40
Sumbas'ta Aşure Etkinliği, System.String[]

Sumbas'ta, ilköğretim okulunda düzenlenen aşure etkinliği yoğun ilgi gördü.

Sumbas'ta, ilköğretim okulunda düzenlenen aşure etkinliği yoğun ilgi gördü.

Gazi İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği ve Sumbas Belediyesi tarafından okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte 750 kişiye aşure ikram edildi.

İlçe Müftüsü Ahmet Demirer, burada yaptığı konuşmada, böyle güzel bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenleri kutlayarak, "Gelenek ve kültürümüze sahip çıkarak, gelecek nesillere aktarılmasında bu tür etkinlikler önemlidir. Etkinliğin düzenlenmesine katkı sağlayan okul idaresi ve velilere teşekkür ederim"dedi.

Gazi İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kabaca ise katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

Etkinliğe Kaymakam Vekili Fikret Dağ, Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Başçavuş Recep Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Şahin, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sumbas'ta Aşure Etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü