Sumbas'ta Şehit Mezarları Yeniden Düzenlendi - Son Dakika

Sumbas'ta Şehit Mezarları Yeniden Düzenlendi

12.03.2012 15:07
Sumbas'ta Şehit Mezarları Yeniden Düzenlendi, System.String[]

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Aziz Şehitlerimize Vefa projesi kapsamında şehit mezarları yeniden düzenlendi.

Osmaniye'nin Sumbas ilçesinde Kaymakamlık tarafından düzenlenen Aziz Şehitlerimize Vefa projesi kapsamında şehit mezarları yeniden düzenlendi. Mezarların mermerden yenilenmesi şehit yakınlarını duygulandırdı.

Kaymakam Fikret Dağ, "Göreve geldiğim günden beri Sumbas'a ne yapabilirim diye düşünürken bir çok proje ile aklımıza şehit mezarlarının yenilenmesi de geldi. Kadirli Ticaret Borsası'nın yardımıyla şehit mezarlarımızı yeniledik. Mezarların etrafına ağaç ve çiçekleri ise öğrencilerimize diktirdik. Burada amacımız çocuklarımızın milli ve manevi değerlerine sahip çıkmayı öğretmek. Proje kapsamında 4 şehit mezarımız yenilendi. Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Balcılar'a teşekkür ederim." dedi.

Program sonunda İlçe Müftüsü Ahmet Demirer de Kur'an-ı Kerim okudu.

Sumbas'ta Şehit Mezarları Yeniden Düzenlendi
Sumbas'ta Şehit Mezarları Yeniden Düzenlendi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sumbas'ta Şehit Mezarları Yeniden Düzenlendi - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı