Sünnet Şölenimiz Var! - Son Dakika

Sünnet Şölenimiz Var!

12.08.2011 14:17
Sünnet Şölenimiz Var!, System.String[]

Ataşehir Belediyesi tarafından bu yıl, 3'üncüsü gerçekleştirilen Toplu Sünnet Şöleni, 13 Ağustos Cumartesi günü Nazım Hikmet Parkı'nda yapılacak.

Saat 17.00-19.00 arasında gerçekleştirilecek şölene sünnet olan 750 çocuk ve aileleri katılacak.

Ataşehir Belediye Başkan Battal İlgezdi'nin elinden sünnet hediyelerini alacak çocuklar için çok sayıda etkinlik hazırlandı.

Küçükbakkalköy'de yer alan Nazım Hikmet Parkı, Toplu Sünnet Şöleni'nde birbirinden farklı animasyon gösterilerine sahne olacak.

Palyaçolar, jonglörler, illüzyon gösterileri ve yüz boyama etkinlikleri ile sünnet olan çocuklara, neşeli saatler yaşatılacak.

Şölen'de Ataşehir Belediyesi'nin Gezici Orkestrası çocuklara özel bir repertuarla sahne alacak. Ayrıca roman müziğine yeni yorumlar katan "Ahırkapı Roman Orkestrası" hareketli şarkıları ile şölene renk katacak.

Etkinliğin sunuculuğunu ise "Hayat Bilgisi "dizisindeki "Mennan" karakteri ile büyük beğeni toplayan, son olarak "Yahşi Cazibe" adlı dizide "Ziverbey" karakterini canlandıran Erdal Türkmen yapacak. Tüm basınımız davetlidir.

Tarih : 13 Ağustos Cumartesi

Saat: 17.00-19.00

Yer: Küçükbakkalköy Nazım Hikmet Parkı

Sünnet Şölenimiz Var!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sünnet Şölenimiz Var! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

27'nci dönem POMEM duyurusu yapıldı! 8 bin polis alınacak Komşuların kötü koku ihbarı yaptığı dairede yaşlı adamın cansız bedeni bulundu Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor