Son Dakika Haberleri: Sunucu Fatih Portakal, Bozkurt İşareti Yaptı

Sunucu Fatih Portakal, Bozkurt İşareti Yaptı

8 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mersin'de bozkurt işareti yaptığı görüntüleri yayınlayan Fatih Portakal, haberi verdikten sonra kendisi de bozkurt işareti yaptı.

FOX TV sabah haberleri sunucusu İsmail Küçükkaya'nın bozkurt işareti yapmasının ardından Fatih Portakal da aynı işareti yaptı.

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞMÜŞTÜ

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mersin İl Kongresi'nden önce vatandaşlara hitap ederken bozkurt işareti yapması gündeme bomba gibi düşmüştü.

ÖNCE İSMAİL KÜÇÜKKAYA YAPTI

Cumhurbaşkanı'nın bozkurt işareti yapmasını FOX TV Çalar Saat sunucusu İsmail Küçükkaya konu edinmiş ve "Bunu ben yapıyorsam manşet olmaz ancak Cumhurbaşkanı yapıyorsa manşet haberidir bu" demişti.

FATİH PORTAKAL DA BOZKURT YAPTI

Aynı kanalda akşam haberlerini sunan Fatih Portakal da Erdoğan'ın bozkurt yapmasıyla ilgili haberi sunduktan sonra bozkurt işareti yaptı.
"Afrin'deki Gelişmelerden Kaygılıyız" Diyen ABD'ye Erdoğan'dan Sert Yanıt Erdoğan'dan Erken Seçim İddialarına Yanıt: 2019 Mart ve Kasım'da Yapılacak

Yunanistan'dan Geri Adım: İki Asker İçin Kimseden Talepte Bulunmadık Acun'un Kanalında Sunucular Birbirine Girince Yayına Ara Verildi