'süper Kahramanlar' Adana'ya Geliyor - Son Dakika

'süper Kahramanlar' Adana'ya Geliyor

05.01.2012 18:04
'süper Kahramanlar' Adana'ya Geliyor, System.String[]

Adana'da bu yıl 5.'si organize edilecek olan; 'Çukurova Kitap Fuarı' kapsamında; Teksas, Tommiks, Zagor, Kaptan Swing, Superman ve Conan gibi 'süper kahramanlar'ın, yeniden okuyucusuyla buluşacağı bildirildi.10-15 Ocak 2011 tarihleri arasında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan; '5.Çukurova Kitap Fuarı' ile ilgili olarak hazırlıkların sürdüğü kaydedildi.

Adana'da bu yıl 5.'si organize edilecek olan; 'Çukurova Kitap Fuarı' kapsamında; Teksas, Tommiks, Zagor, Kaptan Swing, Superman ve Conan gibi 'süper kahramanlar'ın, yeniden okuyucusuyla buluşacağı bildirildi.

10-15 Ocak 2011 tarihleri arasında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan; '5. Çukurova Kitap Fuarı' ile ilgili olarak hazırlıkların sürdüğü kaydedildi. Günümüzde; 'Hoz Comics', 'Lal Kitap', 'Oğlak Yayınları' ve 'Gerekli Şeyler' tarafından yaşatılmaya çalışılan Tommiks'ten Zagor'a, Karaoğlan'dan Mister No'ya, Örümcek Adam'dan Batman'a onlarca süper kahraman, eski ve yeni maceralarıyla fuar boyunca hem eski dostlarını, hem de yeni meraklılarıyla buluşacağı yorumu yapıldı.

Rengarenk kapakların içindeki siyah-beyaz kahramanların, içindeki çocuğu hala büyütmemiş birçok yetişkinin tercihi olmaya devam ettiği vurgulanırken, yeni nesil okurların yanında 30'lu yaşları aşmış, ders kitaplarının arasında çizgi roman okumuş kuşağın da çocukluk günlerinin en önemli hatırları arasında; Teksas, Tommiks, Zagor, Kaptan Swing, Superman ve Conan gibi 'süper kahramanlar'ın yer aldığı hatırlatıldı. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "İşte bu tutkuyu yakından takip eden Dünyayı Kurtaran Sahaf, önümüzdeki hafta beşincisi düzenlenecek olan Çukurova Kitap Fuarı'nda tamamen çizgi romanlarla dolu rengarenk bir stand açıp ziyaretçilere hoş bir nostalji yaşatacak." - ADANA

'süper Kahramanlar' Adana'ya Geliyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'süper Kahramanlar' Adana'ya Geliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Meclis'e sunulacak vergi yapılandırması teklifi neleri kapsayacak? AK Partili isim tek tek açıkladı 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin