Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor - Son Dakika

Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor

27.07.2018 17:13
Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor, System.String[]

-Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nda uygulanacak olan Video Yardımcı Hakem (VAR) Sistemi için Galatasaray ve Medipol Başakşehir takımlarına eğitim verdi.

-

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nda uygulanacak olan Video Yardımcı Hakem (VAR) Sistemi için Galatasaray ve Medipol Başakşehir takımlarına eğitim verdi.

Federasyonun resmi sitesi üzerinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nda uygulanacak Video Yardımcı Hakem (VAR) Sisteminin eğitim çalışmaları devam ediyor. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu ile Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve VAR Koordinatörü Murat Ilgaz tarafından Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray A.Ş. ve Medipol Başakşehir FK teknik kadrosu ile futbolcularına VAR ile ilgili geniş kapsamlı bir sunum yapıldı. Eğitimlerde VAR'ın ilkeleri ve felsefesi, VAR kapsamına giren pozisyonlar, sistemin nasıl çalıştığı, disiplin uygulamaları ve diğer detaylar anlatıldı.  VAR eğitim çalışmaları, Spor Toto Süper Lig'deki diğer kulüplerle devam edecek."

- İstanbul

Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor
Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor
Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor
Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor
Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Süper Lig Ekiplerine Var Eğitimi Devam Ediyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti