Süper Pratik Yaşam Üniteleri - Son Dakika

Süper Pratik Yaşam Üniteleri

07.09.2012 11:21
Süper Pratik Yaşam Üniteleri, System.String[]

Vekon, katlanabilir yaşam üniteleri ile Türkmen Construction Fuarı'ndaydı.

Büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan ve "Büyük İşler Bizle Başlar" diyen Vekon, Türkmen Construction Fuarı'nda bu yıl Süper Pratik Yaşam Üniteleri ile yerini aldı. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Vekon standını Türkmenistan Enerjiden Sorumlu Devlet Başkan Yardımcısı Baymurat Hocamuhammedov da ziyaret etti.

Türkmenistan'ın Başkenti Aşkabat'taki Modern Sergi Merkezi'nde 23-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Turkmen Construction Fuarı'na katılan Vekon, en son geliştirdiği Süper Pratik Yaşam Üniteleri'ni tanıttı. Onlarca ülkeden katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlayan fuarda Vekon'un standını Türkmenistan Enerjiden Sorumlu Devlet Başkan Yardımcısı Baymurat Hocamuhammedov da ziyaret ederek yeni ürünler hakkında bilgi aldı.

Vekon Pazarlama ve Satış Direktörü Özgül Yücel, Türkmenistan'da dördüncü kez düzenlenen Turkmen Construction Fuarı'na son iki yıldır katıldıklarını hatırlatarak, "Türkmenistan bizim için önemli bir pazar. Nitekim 2009 yılından bu yana 65 bin metrekareye ulaşan iş hacmimizin 15 bin metrekaresini son bir yıl içinde gerçekleştirdik. Türkmenistan ile ilgili yaptığımız diğer çalışmaların yanında katıldığımız fuarın da bunda katkısı olduğuna inanıyoruz. Yeni ürünlerimiz ile birlikte önümüzdeki yıldan beklentilerimiz çok daha yüksek" dedi. Bu yıl piyasaya sundukları Süper Pratik Yaşam Üniteleri'ni gittikleri her fuarda olduğu gibi Türkmenistan'da da tanıttıklarını vurgulayan Yücel, katlanabilme özelliği ile nakliye ve depolama maliyetlerinde sağladığı avantajların ürünlere ilgiyi artırdığına dikkat çekti.

Fuarda Türkmenistan'da iş yaptıkları firmaların temsilcileriyle buluşma fırsatı da bulduklarını ve ilişkilerini pekiştirdiklerini vurgulayan Yücel, Türkmenistan'da bugüne kadar iş yaptıkları firmaların çoğuyla bir araya geldiklerini kaydetti. Yücel, "Böylece ürünlerimizdeki yenilikleri daha yakından anlatma fırsatı yakaladık" dedi.

Süper Pratik Yaşam Üniteleri

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Süper Pratik Yaşam Üniteleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor İzmir Bayraklı'daki kurtarma çalışmalarından bir iyi, iki kötü haber Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra yola çıkan motosiklet sürücüsü, kazada hayatını kaybetti Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında