Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat "Bold" Marmaris'e geldi - Son Dakika

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat "Bold" Marmaris'e geldi

22.10.2020 14:27

Marshall Adaları bayraklı lüks yat "Bold", Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi. Haftalık kirası 950 bin dolar olan yüzen saraya, yakıt ve gıda ikmali yapıldı.

Marmaris Cruise Port Limanının küçük rıhtımına yanaştırılan 85 metre uzunluğundaki yat için, İzmir Aliağa'daki rafineriden tankerle akaryakıt getirildi. Tankerlerden yata 80 bin liralık yakıt ikmali yapılmaya başlandı. Lüks yata ayrıca çıkacağı mavi tur öncesinde yiyecek ve içecek ikmali de gerçekleştirildi.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi

16 KİŞİYİ KONUK EDEBİLİYOR

Gövdesi tamamen alüminyumdan olan lüks yat, 5 süit kamarada 16 kişi konuk edilebiliyor. Etkileyici ve agresif çizgileriyle dikkati çeken yat; helikopter, dinlenme alanları, jet ski gibi birçok lüksü bünyesinde barındırıyor.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi

HAFTALIK KİRASI 950 BİN DOLAR

Açık hava sineması ve güvertesindeki 8 kişilik jakuzi gibi açık yaşam alanları imkanı da sunan yat, 34 metrelik ana güvertesinde çok sayıda su sporları oyuncağı ve servis tekneleri taşıyabiliyor. Uluslararası yat kiralama sitelerinde haftalık kirası 950 bin dolar olduğu belirtilen dev yatın, yarın sabah saatlerinde ilçeden ayrılacağı öğrenildi.

Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi
Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat Bold Marmaris'e geldi

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Haftalık kirası 950 bin dolar olan süper yat 'Bold' Marmaris'e geldi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı Dinlenme tesisinde doğurduğu bebeği çöpe atıp yolculuğuna devam etti! Evlat katili kadın yakayı ele verdi Yargıtay, el hareketi yapıp "Nah alırsın" demeyi suç saydı Melek Aslan'ın polise verdiği son ifade ortaya çıktı: Orhan aileme ulaşmış, ne söylediğini bilmiyorum Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı Çocuklarını nehre atıp öldürmüştü! Kan donduran olay ülkedeki trajediyi ortaya çıkardı Binanın önüne çöp attığı iddiasıyla genç kadını ve oğlunu böyle darp ettiler Barajda balık tutmaya gelen vatandaşlar fark etti! Kıyıya vurmuş cansız kadın bedeni bulundu