SüperCan 2 Oyun Severlerle Buluşuyor - Son Dakika

SüperCan 2 Oyun Severlerle Buluşuyor

14.11.2012 10:00
SüperCan 2 Oyun Severlerle Buluşuyor, System.String[]

SOBEE Studios tarafından geliştirilen ve milyonlarca oyun severin gönlünde taht kuran "SüperCan", maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.

SOBEE Studios tarafından geliştirilen ve kısa sürede milyonlarca oyun severin gönlünde taht kuran Türkiye'nin ilk çocuk kahramanı "SüperCan", maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.

Türkiye'nin ilk çocuk kahramanı SüperCan'ın merakla beklenen yeni oyunu "SüperCan 2" oyun severlerle buluşuyor. SOBEE Studios tarafından geliştirilen, görsel içerik ve oyun kurgusu açısından dünya çapında bir oyun olan "SüperCan 2", birbirinden eğlenceli yeni bölümleriyle milyonlarca hayranına muhteşem bir macera sunuyor.

Oyun tabanlı eğitim konusunda öncülük içeren unsurları, yeni karakterleri ve soluk kesen maceraları ile  "SüperCan 2" tüm oyun severleri bekliyor.

Ailece birlikte oynanabilen "SüperCan 2", www.supercanoyun.com sitesinden ücretsiz olarak indirebilir.

SüperCan, yeni oyunu "SüperCan 2"de kötü emellerine ulaşmaya çalışan ezeli düşmanı KaraCan'a karşı amansız bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem macerada SüperCan'ı yalnız bırakmayan kız kardeşi Canan, ona yardımcı oluyor. Oyunun ücretsiz olan ilk bölümünü oynayıp tamamlayan oyuncular, birbirinden eğlenceli diğer bölümlere ise Playstore'dan satın alabilecekleri "SüperCan 2"nin pin kodu ile ulaşabiliyorlar.

>>

SüperCan 2 Oyun Severlerle Buluşuyor
SüperCan 2 Oyun Severlerle Buluşuyor

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji SüperCan 2 Oyun Severlerle Buluşuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! 2021'de vergi ve cezalar bu oranda artacak Asansörde çakmakla antifrizi test eden adam alevler içinde kaldı Galip Öztürk'ün yeğeninin yazlık evinde çıkan yangında Mustafa Terzi hayatını kaybetti Melisa Sözen, Alya karakterini oynadığı Kırmızı Oda dizisine veda etti "Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti