Şüphe üzerine durdurulan araçtan ruhsatsız silahlar, uyuşturucular ve hassas terazi çıktı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Şüphe üzerine durdurulan araçtan ruhsatsız silahlar, uyuşturucular ve hassas terazi çıktı

31.03.2023 01:25

Şüphe üzerine durdurulan araçtan ruhsatsız silahlar, uyuşturucular ve hassas terazi çıktı Adana'da polis ve bekçi ekipleri şüphe üzerine durdukları aracın içerisinde 2 adet ruhsatsız tabanca, hassas terazi, bir miktar esrar maddesi ve uyarıcı hap ele geçirdi.

Şüphe üzerine durdurulan araçtan ruhsatsız silahlar, uyuşturucular ve hassas terazi çıktı

ADANA - Adana'da polis ve bekçi ekipleri şüphe üzerine durdukları aracın içerisinde 2 adet ruhsatsız tabanca, hassas terazi, bir miktar esrar maddesi ve uyarıcı hap ele geçirdi. Araç içerisinde bulunan 1'i kadın 4 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Seyhan devriye ekiplerine bağlı polisler ve bekçiler Bülent Angın Bulvarı üzerinde şüphelendiği 06 KT 574 plakalı hafif ticari aracı durdurdu. Aracın içerisindeki şahısların paniklediğini fark eden ekipler, kişileri aşağı indirdi. Araç içerisinde yapılan aramada 2 adet ruhsatsız tabanca, bir miktar esrar maddesi, uyarıcı hap ve hassas terazi ele geçirdi. Şüpheliler gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika 3. Sayfa Şüphe üzerine durdurulan araçtan ruhsatsız silahlar, uyuşturucular ve hassas terazi çıktı - Son Dakika


Advertisement