Son Dakika Haberleri: Suphi

Suphi

2 yıl önce

Suphi, Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sizlerle...1984'te Antakya'da dünyaya gelen Suphi Bahadırlı, eski bir gitarist olan babasının da etkisiyle müzik ile iç içe bir çocukluk geçirdi.

Suphi, System.String[]
Suphi,  Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sizlerle...

1984'te Antakya'da dünyaya gelen Suphi Bahadırlı, eski bir gitarist olan babasının da etkisiyle müzik ile iç içe bir çocukluk geçirdi. İlköğretim ve lise dönemleri boyunca Moody Blues, The Animals, Deep Purple gibi grupların besteleriyle müziğini geliştiren Suphi, heavy metalin efsanevi isimlerinin yanı sıra, dönemine damgasını vuran Mor ve Ötesi, Duman, Kramp gibi Türk rock gruplarının da etkisi altında kaldı.

Suphi, tıp eğitimi için üniversiteye başladığında konservatuvar öğretmenlerinden yarı zamanlı şan dersleri de almaya hak kazandı. Bu dönemde üniversitenin müzik kulüplerinde de aktif görev aldı ve sahneyle ilk defa üniversite birinci sınıfta tanıştı.

İlerleyen yıllarda ilgisini Türkçe müziğe yönlendiren Suphi, özellikle Türkçe pop ve arabesk şarkıları yeniden düzenlemeye odaklandı. Mezun olduktan sonra zorunlu hizmeti boyunca ev stüdyosunda kaydettiği cover'lar ile söz ve müziği kendisine ait olan beste çalışmalarına ağırlık verdi. Uzmanlık eğitimini almak üzere 2014'te İstanbul'a yerleşip albüm çalışmalarına hız veren Suphi, burada Türkçe rock alanında eserler üretmeye ve sahnede sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. 

Suphi Bahadırlı - Vokal & Gitar

Can Demirci - Gitar 

Tansu Kızılırmak - Bas Gitar & Geri Vokal

Can Turfan - Davul

*Biletinizin barkodunu  aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.
Kaynak: Etkinlik.io
Anne Kaz, Yavruları İçin Kendisini Pitonun Önüne Attı Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı

Doktorlar, Hamile Eşi Rahatsızlanan Adamdan, Eşi İle Doğacak Çocuğu Arasında Tercih Yapmasını İstendi