Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı - Son Dakika

Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı

13.10.2014 21:11
Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı, System.String[]

Kadıköy Belediyesi’nin sanat hayatına kazandırdığı İstanbul’un tek opera sahnesi olan Süreyya Operasında yeni sezon, Gülsin Onay konseriyle başladı.

Kadıköy Belediyesi'nin sanat hayatına kazandırdığı İstanbul'un tek opera sahnesi olan Süreyya Operasında yeni sezon, Gülsin Onay konseriyle başladı.

Kadıköy Belediyesi tarafından İstanbul'a kazandırılan tek opera salonu Süreyya Operasında yeni sezon başladı. Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay'ın verdiği konsere, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve eşi Ebru Nuhoğlu'nun yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Chopin programıyla sahneye çıkan Onay'ın verdiği konserle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Yıl boyunca faal durumda olacak olan Sürreya Operası'nda ayrıca, çok sayıda resitaller, oyunlar ve bale gösterileri de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Katılanların adeta büyülü bir gece yaşadığı konser öncesi Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, "Yılsonuna kadar mayıs sonuna kadar programlarımız devam edecek. Her hafta pazartesi günü yeni bir etkinlik gerçekleşiyor bu salonda. Her yerde tiyatrolar da dahil sezon zaten açıldı. Buradaki etkinliklerimiz de daha çok müzikle ilgili bir faaliyet. Zaten Süreyya Operası opera ve müzik ağırlıklı bir yapıdır" dedi.

Programa yoğun ilginin olduğunu söyleyen Kadıköy Belediyesi Sanat Danışma Murat Katoğlu ise, "Bu akşam, Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği oda müziği konserlerinin ilki için toplandık. Tanınmış piyanist Gülsin Onay bir Chopin programı hazırladı bizlere. Yılın ilk konseri olduğu için tabi vatandaşlarda çok yoğun ilgi gösteriyorlar. Bizde memnunuz başarılı bir konser olacağını umuyorum" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı
Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı
Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı
Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Süreyya Operasında Yeni Sezon Gülsin Onay Konseriyle Başladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, korona tedavisi gören sağlık çalışanının görüntüsünü paylaşıp vatandaşları uyardı Son Dakika! AVM, market ve berberler kapandı, restoran ve kafeler ise sadece paket servis yapacak Dünya Sağlık Örgütü, Türkiye'de de koronavirüs hastalarında kullanılan Remdesivir ilacını askıya aldı Gülsüm'ü öldürdüğünü itiraf eden sevgili ifadesinde çark etti: Cinsel ilişki sırasında öldü TIR'la çarpışan hafif ticari aracın sürücüsü öldü, ağabeyi gözyaşlarına boğuldu Maket trafik polisine pompalı tüfekle ateş açtılar, kalemle sakal ve bıyık çizdiler Rüzgara kapılan Türk paraşütçü, Lübnan kıyılarına zorunlu iniş yaptı Pes dedirten olay! Gündüz vakti otobanda arabalarını yol kenarına çekip ilişkiye girdiler