Son Dakika Haberleri: Süreyya Yalçın, Hollywood Gülüşüne Sahip Olmak İçin 150 Bin TL'ye Diş Yaptırdı

Süreyya Yalçın, Hollywood Gülüşüne Sahip Olmak İçin 150 Bin TL'ye Diş Yaptırdı

26 gün önce

Pırlantaya olan düşkünlüğüyle tanınan sosyetik ikoncan Süreyya Yalçın, Hollywood gülüşüne sahip olmak için 150 bin TL'ye diş yaptırdı.

Dış görünüşüne servet harcayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, geçtiğimiz aylarda da yeni dişleriyle gündem olmuştu. Süreyya Yalçın, Hollywood gülüşüne sahip olmak için ünlü bir diş hekiminin kapısını çaldı. İkoncanın yeni dişleri için de 150 bin lira ödediği öğrenildi.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ İÇİN 150 BİN TL ÖDEDİ

Ağustos ayında düzenlenen Burning Man festivaline katılan ve festivalden sık sık fotoğraflar paylaşan Süreyya Yalçın o dönemde pırlanta maskesiyle gündeme gelmişti. Gösterişli mücevherleriyle sıkça magazin gündemine damgasını vuran Süreyya Yalçın, pırlanta ve swarovski taşlarla kaplattığı iskelet maskesiyle festivalde boy göstermişti. Yalçın, bu sefer yeni dişleriyle gündeme geldi. Hollywood yıldızlarına benzemek için harcadığı 150 bin TL ile sosyal medyada çok konuşulanlar listesine girdi.


YORUMLAR


Suudi Gazeteci Kaşıkçı'nın Parmaklarının Koparılıp, Kafası Kesilerek Öldürüldüğü İddia Edildi Rusya, ABD'nin Kürt Devleti Planını Deşifre Etti

ABD Dışişleri Bakanı'nın Türkiye'ye Yönelik Yaptırım Açıklaması Sonrası Dolar Düşüşe Geçti