Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü - Son Dakika

Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü

05.01.2012 19:19
Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü, System.String[]

Suriye'de bugün yönetim karşıtı gösterilerde güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu en az 10 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Suriye'de bugün yönetim karşıtı gösterilerde güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu en az 10 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi. Yerel Koordinasyon Komiteleri yaptıkları açıklamada, 7'si Deyr Ezzor, 2'si Humus ve İdlip'te 1 kişi olmak üzere 10 kişinin yaşamını yitirdiği belirtildi. Komite, yönetim karşıtı gösterilerin sadece büyük şehirlerde değil aynı zaman ilçe ve köylerde dahi devam ettiğini bildirdi.

Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü
Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü
Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Suriye'de Bugün 10 Kişi Öldürüldü - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Fatih Terim isyan etti: Gollerimizi sağlık taraması yapar gibi tarıyorlar Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen "İstanbul Bilişim raporu", milyonlarca liranın ailenin hesabına gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ABD'ye davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı