Suriye'de Bugün 21 Kişi Öldü - Son Dakika

Suriye'de Bugün 21 Kişi Öldü

12.01.2012 18:45
Suriye'de Bugün 21 Kişi Öldü, System.String[]

Suriye'de yönetime karşı ayaklanmalar 10'uncu ayına girerken protestolar sonucu kan akmaya devam ediyor.

Suriye'de yönetime karşı ayaklanmalar 10'uncu ayına girerken protestolar sonucu kan akmaya devam ediyor. Ülkenin bir çok kentinde yapılan protestolarda güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu şu ana kadar 21 kişinin öldüğü belirtildi.

Suriye yerel aktivistler, ülkenin bir çok kentinde bu gün yöneti karşıtı protestoların yapıldığını belirterek güvenlik güçlerinin ateş açması sonucu şu ana kadar 21 kişinin öldüğünü duyurdu. Aktivistler ölenlerin arasında 1 kız çocuğu ve ordunan ayrılan 2 asker olduğunu ifade ederek, İdlib'de 8, Humus'ta 8, Hama'da 1, Deyr Ezzor 3, Şam'ın dış semti Duma'da 1, olmak üzere 21 kişinin öldüğünü belirtti.

Suriye'de Bugün 21 Kişi Öldü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Suriye'de Bugün 21 Kişi Öldü - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada