Suriye'de Rejim Üslerinde Patlamalar - Son Dakika

Suriye'de Rejim Üslerinde Patlamalar

18.05.2018 16:22
Suriye'de Rejim Üslerinde Patlamalar, System.String[]

HAMA/ Suriye'nin orta kesimlerindeki Hama ilinde Beşşar Esed rejimine bağlı Hama askeri havaalanında şiddetli patlamalar olduğu bildirildi.

HAMA/ Suriye'nin orta kesimlerindeki Hama ilinde Beşşar Esed rejimine bağlı Hama askeri havaalanında şiddetli patlamalar olduğu bildirildi.

AA muhabirlerinin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, şiddetli patlamaların gerçekleştiği Hama askeri havaalanında çok sayıda İran'a bağlı askeri grup bulunuyor.

Suriyeli aktivistler sosyal medyada havaalanından yükselen dumanların fotoğraflarını paylaştı.

Söz konusu patlamalarla ilgili ölü veya yaralı bilgisi henüz paylaşılmadı.

Son dönemde İsrail, rejim ve İran'a bağlı güçlerin bulunduğu Halep, Hama, Şam, Dera ve Süveyda gibi farklı noktalara saldırılar düzenledi.

İsrail, en son geçen hafta Şam'ın güneyindeki Kisve ilçesindeki rejim ve İran güçlerine yönelik füze saldırısı yapmıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Suriye'de Rejim Üslerinde Patlamalar - Son Dakika


Son Dakika

Adana Demirspor'da tüm oyuncular sakat! Belhanda ve Balotelli, Beşiktaş maçında yok 16:41 Adana Demirspor'da tüm oyuncular sakat! Belhanda ve Balotelli, Beşiktaş maçında yok TikTok'un sınırsız jeton gönderme açığını tespit eden Türk gençler, 20 bin dolarlık teklifi kabul etmedi 16:12 TikTok'un sınırsız jeton gönderme açığını tespit eden Türk gençler, 20 bin dolarlık teklifi kabul etmedi Kim Milyoner Olmak İster'deki para ağacında değişiklik yapıldı! Ödüllerin değeri arttı 16:10 Kim Milyoner Olmak İster'deki para ağacında değişiklik yapıldı! Ödüllerin değeri arttı
TEM'de gerçekleşen zincirleme kazada 9 araç birbirine girdi 16:02 TEM'de gerçekleşen zincirleme kazada 9 araç birbirine girdi Ceviz hasadı geçen yıla oranla rekolte ve kalite de büyük düşüş yaşıyor 15:44 Ceviz hasadı geçen yıla oranla rekolte ve kalite de büyük düşüş yaşıyor KOAH hastası eşine şifa olması için kozalak pekmezi üretti, şimdi siparişlere yetişemiyor 15:28 KOAH hastası eşine şifa olması için kozalak pekmezi üretti, şimdi siparişlere yetişemiyor
Bu aşı tüm varyantlara karşı savunma sağlıyor! Yan etki yaratma riski de oldukça düşük 15:18 Bu aşı tüm varyantlara karşı savunma sağlıyor! Yan etki yaratma riski de oldukça düşük İşlerine son verilen iki fabrika çalışanı, güvenlik görevlisini bıçak ve satırla rehin aldı 14:39 İşlerine son verilen iki fabrika çalışanı, güvenlik görevlisini bıçak ve satırla rehin aldı
Advertisement