Suriye'deki Olaylar Pasaport Başvurularına Olan Talebi Düşürdü - Son Dakika

Suriye'deki Olaylar Pasaport Başvurularına Olan Talebi Düşürdü

13.01.2012 13:00
Suriye'deki Olaylar Pasaport Başvurularına Olan Talebi Düşürdü, System.String[]

Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan pasaport büro amirliğinde yapılan müracatlar son 6 ay içerisinde azaldı.

Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan pasaport büro amirliğinde yapılan müracatlar son 6 ay içerisinde azaldı.

Alınan bilgiye göre, Ekim 2010 tarihinde açılan pasaport büro amirliğine yapılan pasaport başvurularının özellikle son zamanlarda Suriye'de yaşanan olaylar nedeniyle düştüğü belirtildi.

Daha önceleri pasaport için en çok başvuru yapılan ülkeler arasında yer alan Suriye'ye son günlerde neredeyse hiç başvurunun olmadığını bildiren yetkililer, 2011 yılında ilçe genelinde toplam 3 bin kişinin başvuru yaptığını belirttiler.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Suriye'deki Olaylar Pasaport Başvurularına Olan Talebi Düşürdü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı