Suriye'nin Gaziantep'teki Başkonsolosluğu Boşaltıldı - Son Dakika

Suriye'nin Gaziantep'teki Başkonsolosluğu Boşaltıldı

Yaklaşık bir ay önce faaliyetlerini durdurma kararı alan Suriye'nin Gaziantep Başkonsolosluğu, bu kentteki binasını boşalttı.

Suriye'nin Gaziantep'teki Başkonsolosluğu Boşaltıldı, System.String[]

Yaklaşık bir ay önce faaliyetlerini durdurma kararı alan Suriye'nin Gaziantep Başkonsolosluğu, bu kentteki binasını boşalttı.

Aralık başında 5 gün kapalı kaldıktan sonra yeniden açılan ve 26 Aralık 2011 günü hizmetlerini tamamen durduran Başkonsolosluk, bugün hizmet binasında bulunan eşyaları toplatarak, binayı boşalttı.

Kemal Köker Caddesi'nde bulunan konsolosluk binasının tabelaları söküldükten sonra toplanan eşyalar kamyonlara taşındı. Taşınma işlemleri devam ederken konsolosluk binasında bulunan Başkonsolos Muhammed Necdet Şehit, gazetecilerin röportaj talebini yardımcıları aracılığı ile geri çevirdi.

Suriye'nin Gaziantep Başkonsolosluğunda bulunan eşyaların bir kısmının Ankara'daki Suriye Büyükelçiliğine, bir kısmının ise İstanbul'daki Başkonsolosluk binasına götürüleceği bildirildi. - GAZİANTEP

Suriye'nin Gaziantep'teki Başkonsolosluğu Boşaltıldı

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:15 - Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Suriye'nin Gaziantep'teki Başkonsolosluğu Boşaltıldı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki dolu yağışından çarpıcı görüntüler 2 çocuk annesi kadın, uzaklaştırma kararı aldığı eşi tarafından öldürüldü Hastanenin önünde dakikalarca can çekişti! Hastane personelinin ilgilenmediği adam oracıkta can verdi Didim Belediye Başkanı, ilçenin göbeğine sevgilisinin heykelini mi diktirdi? Nusret Gökçe'nin 10 gün önce açtığı şubenin kapısına kilit vuruldu Cezaevindeki hükümlüleri 'usulsüz rapor' ile hastaneye yatırmışlar Saldırgan dehşet saçtı! 4 yaşındaki çocuğu tek tokatla yere serdi Fenerbahçeli Ozan Tufan nişanlandı, kurdeleyi başkan Ali Koç kesti