Suriyeli Öğrencilerin Eğitimi Gaziantep´te Masaya Yatırıldı - Son Dakika

Suriyeli Öğrencilerin Eğitimi Gaziantep´te Masaya Yatırıldı

07.09.2013 21:03
Suriyeli Öğrencilerin Eğitimi Gaziantep´te Masaya Yatırıldı

Türkiye'de geçici olarak koruma altında bulunan Suriyeli vatandaşların eğitimlerinin koordinasyonu ile ilgili toplantı Gaziantep'te yapıldı.

Dedeman Park otelde gerçekleşen toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf BÜYÜK, Grup Başkanı Sayın Atıf ALA, AFAD Müdahale Dairesi Başkanımız Sayın Fatih ÖZER, Milli Eğitim Uzman Yardımcımız Sayın Selman İŞIK, Milli Eğitim Uzman Yardımcımız Sayın Murat SÜT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem Serin, Gaziantep, Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis Malatya, Mardin, Şanlıurfa, Osmaniye, Adana, Mersin il milli eğitim müdürleri katıldı. UNISEF yetkilisi Gemma Bennınk ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Uzun katıldılar.

YORUMLAR
500
Güneydoğu Anadolu'da bulunan petrol sonrası 5 ilde daha çalışma başlatıldı! Güneydoğu Anadolu'da bulunan petrol sonrası 5 ilde daha çalışma başlatıldı! Gaziantep'te 7 yıl önce bir kişiyi öldürdüğü iddiasıyla aranan zanlı yakalandı Gaziantep'te 7 yıl önce bir kişiyi öldürdüğü iddiasıyla aranan zanlı yakalandı Bem-Bir-Sen, yemek yardımı zimmetlerini sona erdirdi Bem-Bir-Sen, yemek yardımı zimmetlerini sona erdirdi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Suriyeli Öğrencilerin Eğitimi Gaziantep´te Masaya Yatırıldı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement