Sürücülerin İşaret Levhalarına Uymaları İstendi - Son Dakika

Sürücülerin İşaret Levhalarına Uymaları İstendi

05.01.2012 15:47
Sürücülerin İşaret Levhalarına Uymaları İstendi, System.String[]

Hasanbey Caddesi'nden Kernek Meydanı'na kadar tek yön gidiş, Kernek'in alt tarafında bulunan Şeker Sokak'tan başlayarak Zapçıoğlu Caddesi 2.Sokak'a kadar tek yön geliş uygulaması başlıyor.

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, daha önce gerçekleştirilen uygulamalardan olumlu sonuç alınması üzerine trafikte tek yön uygulamasını şehir genelinde yaygınlaştırıyor.

Bölgedeki trafik yükünü rahatlatmak ve daha sağlıklı trafik akışını sağlamak amacıyla başlatılan tek yön uygulaması şehrin güney kesiminde uygulamaya konulacak.

Konu ile ilgili olarak Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen bilgilere göre, yapılan ulaşım planlaması kapsamında 9 Ocak 2012 Pazartesi gününden itibaren; Hasanbey-Cengiz Topel caddelerinden, Kernek Meydanı'na kadar (doğu istikametine doğru), gidiş, Hasanbey-Cengiz Topel caddelerinin alt kısmında bulunan Şeker Sokak'tan başlayarak Evliyaoğlu Sokak- Beydağı Sokak 1. Ara-Özden Sokak-İpekçi Sokak-Velioğlu Sokak ve Zapçıoğlu Caddesi 2. Sokağa kadar (batı istikametine doğru) geliş tek yön uygulaması başlayacak.

Yetkililer, sürücülerin cezai müeyyide ile karşı karşıya kalmamaları için işaret levhalarına dikkat ederek, kurallara uymalarını istedi. Özellikle ara sokaklardan çıkacak sürücüleri tek yön uygulamasına uymaları konusunda uyaran yetkililer, kurallara uymayanlar hakkında yasal işlem yapılacağını anımsattı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sürücülerin İşaret Levhalarına Uymaları İstendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot