Son Dakika Haberleri: Sürünerek Girdiği Evden Koşarak Kaçan Hırsızı, Güvenlik Kameraları Anbean Kaydetti

Sürünerek Girdiği Evden Koşarak Kaçan Hırsızı, Güvenlik Kameraları Anbean Kaydetti

2 ay önce

İstanbul'da sürünerek bir eve girmek isteyen hırsız, evin alarmının çalmasıyla koşarak kaçtı. O anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Silivri'de sürünerek bir eve girmek isteyen hırsız, evin alarmının çalmasıyla koşarak kaçtı. Hırsızın süründüğü ve kaçtığı o anları, güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti.

GÖRÜNMEMEK İÇİN SÜRÜNDÜ

Silivri Mimarsinan Mahallesi'nde bir evi gözüne kestiren hırsız, iftar saati sonrasında harekete geçti. Zanlı, çevredeki vatandaşlara görünmemek için evin girişindeki merdivenleri sürünerek çıktı.

ALARM ÇALINCA BAHÇE DUVARINDAN ATLADI

Ağır hareketlerle ilerleyen hırsız, merdivenlerden çıktıktan sonra evin alarmının çalmasıyla koşar adımlarla uzaklaşarak bahçe duvarından atlayıp kayıplara karıştı.

GÜVENLİK KAMERALARI ANBEAN KAYDETTİ

Hırsızın sürünerek eve girdiği ve koşar adımlarla kaçtığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Polis kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Sürünerek Girdiği Evden Koşarak Kaçan Hırsızı, Güvenlik Kameraları Anbean Kaydetti
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 09:44 Kaynak: İHA

YORUMLAR


HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek Yaşlı çiftin yolda bulup jandarmaya teslim ettikleri çanta, hayatlarını kararttı TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!