Son Dakika Haberleri: Sürünerek Hırsızlık Yapmaya Çalışan Şüpheli Kamerada

Sürünerek Hırsızlık Yapmaya Çalışan Şüpheli Kamerada

2 ay önce

Sürünerek hırsızlık yapmaya çalışan şüpheli kameradaİSTANBUL - İstanbul Silivri'de sürünerek bir eve girmek isteyen hırsız, evin alarmının çalmasıyla koşarak kaçtı.

Sürünerek hırsızlık yapmaya çalışan şüpheli kamerada

İSTANBUL - İstanbul Silivri'de sürünerek bir eve girmek isteyen hırsız, evin alarmının çalmasıyla koşarak kaçtı. Hırsızın süründüğü ve kaçtığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Silivri Mimarsinan Mahallesi'nde bir evi gözüne kestiren hırsız, iftar saati sonrasında harekete geçti. Zanlı, çevredeki vatandaşlara görünmemek için evin girişindeki merdivenleri sürünerek çıktı. Ağır hareketlerle ilerleyen hırsız merdivenlerden çıktıktan sonra evin alarmı çalmasıyla koşar adımlarla uzaklaşarak bahçe duvarında atlayıp kayıplara karşıtı. Hırsızın sürünerek eve girdiği ve koşar adımlarla kaçtığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Polis kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
Sürünerek Hırsızlık Yapmaya Çalışan Şüpheli Kamerada
Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 10:11 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Maçka Parkı'nda güpegündüz kapkaç! Ağaçların arasından çıkıp genç kadının çantasını çaldılar 82 yaşındaki sapık, kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu! Ekrem İmamoğlu açıkladı: Yüzde 90'a yakını istifa etti