Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı Survivor'da Dört Yarışmacıya Ev Verecek

Acun Ilıcalı Survivor'da Dört Yarışmacıya Ev Verecek

6 ay önce

Survivor'ın cuma günü ekrana gelecek 106. bölümün tanıtımı yayınlandı. Yarışma tarihinin en büyük ödülünü açıklayan Acun, oynanacak oyunu kazanan 4 yarışmacıya ev verecek. Ödülü duyan yarışmacılar adeta çılgına döndü.

Survivor 2018'in büyük finali 29 Haziran Cuma akşamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden canlı yayınla ekrana gelecek. Acun Ilıcalı ise finale günler kala, bugüne kadar hiç verilmemiş bir ödülü açıkladı.

DÖRT YARIŞMACI EV SAHİBİ OLACAK

Survivor yeni bölümde, eleme konseyi öncesinde yarışmacılar ev sahibi olabilmek için mücadele edecek. Survivor'da her sene yapılan ve yarışmacıların ailelerinden bir kişiyle birlikte yarışacağı eğlenceli ödül oyununu kazanan dört yarışmacı ev sahibi olacak. Geçtiğimiz yıllarda finale günler kala otomobil ödülü veren Ilıcalı bu defa ödülü büyüttü ve kazananlara ev vereceğini açıkladı.

SURVIVOR'DAN KİM GİDECEK?

Survivor yeni bölümde büyük finale bir hafta kala bir isim daha adaya veda edecek. Son dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan ada konseyinde ilk eleme adayı olarak oylamada Turabi'nin adı çıkmıştı. Erkeklerde dokunulmazlığı kazanan Anıl eleme adayı olarak Hakan'ın ismini söyledi. Kadınlarda ise dokunulmazlığı kazanan Nagihan Murat'ın adını söyledi ve böylece Survivor'da eleme adayları Turabi, Murat ve Hakan oldu. Dominik'te yapılan son toplu SMS oylamasının sonuçlarına göre, Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde adaya veda edecek isim belli olacak.


YORUMLAR


Kilogramın Tanımının Değiştirilmesi İçin İlk Çalışma Sonuçlandı Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Öldüren Polis Memurunun Mahkemedeki İfadesi Ortaya Çıktı