Survivor Bitti, Kavga Başladı - Son Dakika

Survivor Bitti, Kavga Başladı

8 yıl önce

Survivor yarışmacısı Merve Büyüksaraç'ın yalancılıkla suçladığı Acun Ilıcalı fena patladı.

Survivor Bitti, Kavga Başladı, System.String[]

Survivor yarışması bitti, kavga başladı! Ada'dan SMS oyları sonucu elenen manken Merve Büyüksaraç, birkaç gündür Acun Ilıcalı ve ekibini topa tuttu. Büyüksaraç'ın yarışmada sahtekarlık ve düzenbazlık yapıldığına dair sarf ettiği sözleri karşısında Ilıcalı, suskunluğunu bozdu. Acun Medya ve Survivor'ın diğer yarışmacıları adına bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, Merve Büyüksaraç'ın sözlerinin iftiradan ibaret olduğunu belirtti ve ekledi:


'HAFİF İFADEYLE, CAHİLCE!'


"Bu kişi, kurumumuz ve diğer yarışmacıları hedef alan bir iftira kampanyası oluşturdu. Şöhret sahibi olmak, amaç olabilir. Ancak ucuz ve bayat iftira kampanyaları düzenleyerek, kurum ve kişileri zan altında bırakarak şöhret olmaya çalışmak en hafif ifadeyle kötü ve cahilce bir yöntemdir. Merve Büyüksaraç'a tavsiyemiz; utanarak hatırlayacağı iftira ve hakaretlere başvurmak yerine emek merkezli bir kariyer planı oluşturmasıdır."


MERVE'DEN ŞOK İDDİALAR


Manken Merve Büyüksaraç'ın iddiaları şöyle: "Açlık çekmiyorduk; bize yemek veriliyordu. Acın Ilıcalı, kazananı önceden belirleyip bizi yönlendiriyordu. Elemede kimi yazacağımızı ekip söyledi. Mustafa Topaloğlu'nu 10 bölüm gitmeme şartıyla yarışmaya aldılar. Sonuçları açıklayan noterin kim olduğu, SMS'lerin nereye gittiği belli değil. Bunları söylediğim için Acun Medya'ya 100 bin TL ödeyeceğim."


ACUN'A TAM DESTEK


ALMEDA ABAZİ:


"Prodüksiyon ekibinin bizi yönlendirdiği iddiası tamamen yalan. Merve, neden böyle bir yol izledi anlamıyorum. Attığı iftiralar inanılmaz."


ALP KIRŞAN:


"Madem Merve açlık çekmedi; o zaman niye bir yoğurt için onca kavga yaşandı. Biz de yarışmadan elendik ama böyle gerçek dışı açıklamalara gerek duymadık. Bazı şeyleri hazmetmek gerek."


MUSTAFA TOPALOĞLU:


"Arkadaşın acil tedaviye ihtiyacı var. Almeda'ya 'Şeytana tapıyorum. İstersen gece şeytanı getirip sana yardımcı olayım' demiş. Almeda çok korktu hatta o gidince sevinçten ağladı."


Sabah : http://www.sabah.com.tr


YORUMLAR


Son Dakika

Fatih Terim, tedavisinin ardından görevine geri dönecek
Halk Sağlığı Uzmanı Prof. İlhan: Türkiye'de koronavirüs ölüm hızı yüzde 1,4 İçişleri Bakanı Soylu: Salgın nedeniyle Yunanistan sınırındaki mültecileri geri gönderme merkezlerine aldık