Survivor Bitti, Kavga Başladı - Son Dakika

Survivor Bitti, Kavga Başladı

30.06.2012 20:03
Survivor Bitti, Kavga Başladı, System.String[]

Survivor yarışmacısı Merve Büyüksaraç'ın yalancılıkla suçladığı Acun Ilıcalı fena patladı.

Survivor yarışması bitti, kavga başladı! Ada'dan SMS oyları sonucu elenen manken Merve Büyüksaraç, birkaç gündür Acun Ilıcalı ve ekibini topa tuttu. Büyüksaraç'ın yarışmada sahtekarlık ve düzenbazlık yapıldığına dair sarf ettiği sözleri karşısında Ilıcalı, suskunluğunu bozdu. Acun Medya ve Survivor'ın diğer yarışmacıları adına bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, Merve Büyüksaraç'ın sözlerinin iftiradan ibaret olduğunu belirtti ve ekledi:

'HAFİF İFADEYLE, CAHİLCE!'

"Bu kişi, kurumumuz ve diğer yarışmacıları hedef alan bir iftira kampanyası oluşturdu. Şöhret sahibi olmak, amaç olabilir. Ancak ucuz ve bayat iftira kampanyaları düzenleyerek, kurum ve kişileri zan altında bırakarak şöhret olmaya çalışmak en hafif ifadeyle kötü ve cahilce bir yöntemdir. Merve Büyüksaraç'a tavsiyemiz; utanarak hatırlayacağı iftira ve hakaretlere başvurmak yerine emek merkezli bir kariyer planı oluşturmasıdır."

MERVE'DEN ŞOK İDDİALAR

Manken Merve Büyüksaraç'ın iddiaları şöyle: "Açlık çekmiyorduk; bize yemek veriliyordu. Acın Ilıcalı, kazananı önceden belirleyip bizi yönlendiriyordu. Elemede kimi yazacağımızı ekip söyledi. Mustafa Topaloğlu'nu 10 bölüm gitmeme şartıyla yarışmaya aldılar. Sonuçları açıklayan noterin kim olduğu, SMS'lerin nereye gittiği belli değil. Bunları söylediğim için Acun Medya'ya 100 bin TL ödeyeceğim."

ACUN'A TAM DESTEK

ALMEDA ABAZİ:

"Prodüksiyon ekibinin bizi yönlendirdiği iddiası tamamen yalan. Merve, neden böyle bir yol izledi anlamıyorum. Attığı iftiralar inanılmaz."

ALP KIRŞAN:

"Madem Merve açlık çekmedi; o zaman niye bir yoğurt için onca kavga yaşandı. Biz de yarışmadan elendik ama böyle gerçek dışı açıklamalara gerek duymadık. Bazı şeyleri hazmetmek gerek."

MUSTAFA TOPALOĞLU:

"Arkadaşın acil tedaviye ihtiyacı var. Almeda'ya 'Şeytana tapıyorum. İstersen gece şeytanı getirip sana yardımcı olayım' demiş. Almeda çok korktu hatta o gidince sevinçten ağladı."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Survivor Bitti, Kavga Başladı

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Survivor Bitti, Kavga Başladı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı