Son Dakika Haberleri: Survivor'dan Elenen Cumali'den İtiraf: Yanlış Zamanda Yürüdüm

Survivor'dan Elenen Cumali'den İtiraf: Yanlış Zamanda Yürüdüm

10 ay önce

Survivor 2018' yarışmasına katılmak için Iğdır'dan yürüyerek İstanbul'a gelen Cumali Akgül, "Ben Survivor'a doğru geldim, ama yanlış zamanda yürüdüm" dedi.

Geçtiğimiz günlerde adaya veda eden Cumali Akgül, TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

"YANLIŞ ZAMANDA YÜRÜDÜM"

32 yaşındaki Cumali Akgül, "Fazla polemiğe girmek istemedim. Beni performansım düşük diye gönderdiler, yani performansımın kurbanı oldum. Amerikalıların meşhur bir lafı vardır; Doğru yerde, yanlış zamanda. Ben Survivor'a doğru geldim, ama yanlış zamanda yürüdüm. Keşke All Star'a karşı değil de normal ünlüler takımına karşı yürüseydim. İşte o zaman beni karşı takıma göndermek için diretmezlerdi" ifadelerini kullandı.

BEYAZ SHOW'DA ONAY ALMIŞTI

Gönüllüler takımı adına mücadele eden ve adada yaklaşık 2,5 ay geçiren Cumali Akgül, 'Survivor'a katılmak için memleketi Iğdır'dan İstanbul'a yürüyerek gelmiş, katıldığı 'Beyaz Show' programında yapımcı Acun Ilıcalı'dan yarışma onayı almıştı.


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Oryantal Kızını Öldürüp Parçalara Ayıran Baba Kan Dondurdu: Karın Şununla Bununla Yatıyor Deyince Boğdum

Cübbeli Ahmet Hoca'ya "Soysuz İt" Diyen Oyuncu Orhan Aydın, Para Cezasına Çarptırıldı