Son Dakika Haberleri: Survivor Sema ve Kader Arasında Canlı Yayında Gerginlik Yaşandı

Survivor Sema ve Kader Arasında Canlı Yayında Gerginlik Yaşandı

27 gün önce

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Yarışması'ndan elenen Kader Karakaya, Survivor Panorama programına katıldı. Programın yorumcusu Sema ile Kader arasında objektif değerlendirme yapamama konusunda gergin anlar yaşandı.

Survivor Panorama'nın konuğu, geçtiğimiz haftalarda adaya veda eden yarışmacı Kader Karakaya oldu. Program yorumcularından Kader eski yarışmacı ve Survivor Panaroma'nın diğer konuğu olan Sema'nın, objektif şekilde değerlendirme yapmadığını ve kardeşi Seda'yı kayırdığını söyledi. Ardından stüdyoda canlı yayında gerginlik dolu dakikalar yaşandı.

"KENDİ KARDEŞİNİ VE ARKADAŞLARINI KAYIRDIN"

Geçen hafta ayrılan Kader Karakaya'nın misafir edildiği Survivor Panorama'da Kader ile Sema arasında 'objektif olmama' tartışması yaşandı. Kader, Sema'ya, "Şu masada tamamen benim üslubumu eleştirdin. Hiçbir şekilde objektif değerlendirmedin, bunu düşünmüyorum zaten. Kendi kardeşini ve arkadaşlarını kayırdın. Seda ve Hikmet'in üslubu eleştirilmemiş." dedi.

Turabi, Kendisini Tehdit Eden Survivor Panaroma Ekibini Topa Tuttu

Survivor Türkiye Yunanistan'da Aşk Dedikosu Çıktı!


YORUMLAR


Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf! Sosyetik Kasap Nusret Gökçe, "Hayalim Gerçek Oldu" Diyerek İstanbul'da Otel Aldı!