Suşehri Belediye Başkanı Sel, Tarım Meslek Lisesi'ni Ziyaret Etti - Son Dakika

Suşehri Belediye Başkanı Sel, Tarım Meslek Lisesi'ni Ziyaret Etti

03.01.2012 14:28
Suşehri Belediye Başkanı Sel, Tarım Meslek Lisesi'ni Ziyaret Etti, System.String[]

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Tarım Meslek Lisesi'ni ziyaret etti.

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Tarım Meslek Lisesi'ni ziyaret etti.

Tarım Meslek Lisesi müdürü Ahmet Kafkas ile bir süre sohbet eden Sel, ilçede bulunan tüm okullarda bir takım çalışmalar yaptıklarını, bu lisenin de belediye olarak bazı eksiklerini gidermek istediklerini ifade etti.

Başkan Sel, "İlçemiz merkezinde bulunan yaklaşık 20'ye yakın okul bulunmaktadır. Birçoğunun eksiklerini belediye olarak giderdik. Amacımız ilçemizde bulunan tüm okullarımıza hizmet yapmaktır. Bu vesileyle yeni açılan tarım meslek lisemize de bir takım hizmetler yapmak istiyoruz" dedi.

Okul müdürü Ahmet Kafkas ise Sel'den okullarının yanında bulunan boş alana bir sera yapılmasını istedi.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Suşehri Belediye Başkanı Sel, Tarım Meslek Lisesi'ni Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek