Suşehri Kaymakamı Demiral ve Belediye Başkanı Sel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ersin'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Suşehri Kaymakamı Demiral ve Belediye Başkanı Sel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ersin'i Ziyaret Etti

02.01.2012 18:20
Suşehri Kaymakamı Demiral ve Belediye Başkanı Sel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ersin'i Ziyaret Etti, System.String[]

Suşehri Kaymakamı Mehmet Demiral ve Belediye Başkanı Sedat Sel, Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Ersin'i ziyaret etti.

Suşehri Kaymakamı Mehmet Demiral ve Belediye Başkanı Sedat Sel, Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Ersin'i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kaymakam Demiral, Suşehri'nin en önemli gücünün esnaflar olduğunu belirterek, "Esnaflarımızın her zaman yanındayız. Esnaflarımızın her türlü sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Esnaflarla her zaman istişare içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum. Onlara her zaman kapılarımız açıktır. Çünkü bir yerin can damarı esnaflardır. Esnaflar ilçenin nabzını tutan yüksek makamlardır. Bu anlamda Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanımıza iadeyi ziyarette bulunmaktayız. Başkanımıza görevinde başarılar dilerim" dedi.

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel ise "4 yıllık Sağlık Yüksek Okulumuzu açtığımız zaman gelecek öğrenci sayısıyla ilçemiz çok daha canlı olacaktır. Bunun da ilçe esnafına önemli katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Şu anda belediye olarak bizim çalışmalarımız bu yönde hızla devam etmektedir. Çünkü zamanımız çok kısıtlı. Okula öğretim üyesi atanması için kadro tahsisi yapıldı. Bu konuda herkesin yardımcı olmasını istiyoruz" diye konuştu.

Suşehri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Ersin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ersin, sivil toplum örgütleri olarak Suşehri için yapılacak çalışmalara her zaman destek vereceklerini belirtti.

Ziyarete, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet Öğretici ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Suşehri Kaymakamı Demiral ve Belediye Başkanı Sel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ersin'i Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Yasaklı saatlerde alkol satana 320 bin liraya kadar ceza kesilecek 13 yaşındaki oğlu öldürülen anne: Bıçak görmeye dayanamıyorum Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin