Son Dakika Haberleri: Suşehri'nde Zemin Etüt Çalışması

Suşehri'nde Zemin Etüt Çalışması

4 gün önce

Sivas'ın Suşehri ilçesinde, şehir imar revizyonu çalışmaları kapsamında zemin etüt araştırması için sondaj çalışması yapıldı.

Suşehri'nde Zemin Etüt Çalışması, System.String[]
Sivas'ın Suşehri ilçesinde, şehir imar revizyonu çalışmaları kapsamında zemin etüt araştırması için sondaj çalışması yapıldı.


Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "İlçemiz şehir imar revizyonu çalışmaları kapsamında çeşitli noktalarda 100'den fazla sondaj kuyusu ve 100'e yakın zemin araştırması için kanallar açıldı. Aktif fay hatlarının hareketliliğini gözlemlemek ve araştırmalar yapmak üzere İller Bankası tarafından başlattığımız çalışmalarda gerekli ölçüm ve numuneler alınmış olup, yapılan çalışmada raporlama aşamasına gelinmiştir." diye konuştu.

Bilim insanlarından oluşan teknik heyete çalışmalarından dolayı teşekkür eden Yüksel, "İlçemiz için aldığımız tedbirler, inşallah güzel sonuçlanacaktır." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:25 Kaynak: AASon Dakika! YSK, İstanbul Seçimlerinin İptal Edilmesi Talebini Gündemine Aldı! Son Dakika! Bakan Soylu: Gözaltına Alınanların Tamamı Şehidin Köyündendir Hakkari'de Köylüler Gece Yarısı Kabusu Yaşadı: 3 Yaralı Asker Ailelerine İki Ayda Bir 550 Lira Yardım Yapılıyor