ŞUSKİ Halkla İlişkiler Merkezi hizmette - Son Dakika

ŞUSKİ Halkla İlişkiler Merkezi hizmette

12.11.2019 12:22
ŞUSKİ Halkla İlişkiler Merkezi hizmette, System.String[]

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğünde kurulan Halkla İlişkiler Merkezi, talep ve başvuruları çözüme kavuşturuyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğünde kurulan Halkla İlişkiler Merkezi, talep ve başvuruları çözüme kavuşturuyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ana hizmet binası girişinde kurulan Halkla İlişkiler Merkezi, hizmet alanı kapsamında bulunan merkez ve kırsal mahallelerdeki vatandaşların, görüş ve taleplerini cevaplandırıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ŞUSKİ Genel Müdürümüz Emin Özçınar, merkezin yakın bir zamanda faaliyete başladığını belirterek, "Gerek merkez gerek ise kırsaldaki muhtarlarımızın talepleri ve işlerinin çabuk çözülebilmesi için bu birimi oluşturduk, bizler muhtarlarımızın ve aziz Şanlıurfalı hemşerilerimizin emrindeyiz. İnşallah kendilerini memnun edebilme ihtiyaçlarını karşılayabilme adına bu güzel çalışmalarımız devam edecektir." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel ŞUSKİ Halkla İlişkiler Merkezi hizmette - Son Dakika


Son Dakika

Trump yönetiminden bir istifa daha! Son isim Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah oldu Ankara'da dağlık arazide insana ait kesik baş bulundu Birlikte yaşadığı sevgilisinin kızına cinsel istismarda bulunan şüpheliye 20 yıl hapis cezası Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı ABD'deki seçimin kaderini değiştirecek görüntüler! Trump'ın avukatı, oyların çalındığına dair video paylaştı Rus YouTuber, canlı yayında hamile kız arkadaşının ölümüne neden oldu