Sütleğen Sağlık Evi Günde 35-40 Hastaya Hizmet Veriyor - Son Dakika

Sütleğen Sağlık Evi Günde 35-40 Hastaya Hizmet Veriyor

18.06.2015 14:10
Sütleğen Sağlık Evi Günde 35-40 Hastaya Hizmet Veriyor, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in sözünü verdiği ve 12 gün içinde hizmete açtığı Kaş’ın Sütleğen Mahallesi’ndeki Sağlık Evi’nde günde 35-40 hastaya hizmet veriliyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in sözünü verdiği ve 12 gün içinde hizmete açtığı Kaş'ın Sütleğen Mahallesi'ndeki Sağlık Evi'nde günde 35-40 hastaya hizmet veriliyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'nın Kaş ilçesi Gömbe ve Sütleğen mahallelerine 15 Mayıs Cuma günü gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlar, sağlık ocağının doktor ve hemşire olmadığı için kapalı olduğundan yakınmıştı. Başkan Türel'in girişimleriyle çürümeye terk edilmiş sağlık ocağı binası, Halk Sağlığı Merkezi'nden Büyükşehir Belediyesi üzerine devir alınarak, gerekli tadilat ve düzenlemelerin yapılmasının ardından 1 Haziran'da hizmete girmişti.

Bir iğne yaptırabilmek için 15 kilometre uzaklıktaki başka bir sağlık ocağına gitmek zorunda kalan Sütleğen Mahalle sakinleri Sağlık Evi'nin hizmete girmesiyle büyük mutluluk yaşıyor. Sağlık Evi'nin faaliyete geçirilmesiyle sadece Sütleğen Mahallesi değil, yakın çevresinde bulunan Çamlıova, Çamköy, Yayla Palamut, Yuvacık, Beldibi, Şemsi, Çimbir mahallelerindeki vatandaşlar da faydalanıyor. Sağlık Evi'nde haftada iki gün doktor ve her gün hemşire bulunuyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel adına Sütleğen Sağlık Evi'ni ve Sütleğen Mahalle Muhtarı Mesut Uçar'ı ziyaret eden Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı, vatandaşlarla görüşerek, sorun ve taleplerinin olup olmadığını sordu. Mahalle halkı, hizmetten dolmayı Başkan Türel'e teşekkür etti. - ANTALYA

Sütleğen Sağlık Evi Günde 35-40 Hastaya Hizmet Veriyor
Sütleğen Sağlık Evi Günde 35-40 Hastaya Hizmet Veriyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sütleğen Sağlık Evi Günde 35-40 Hastaya Hizmet Veriyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu