Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı - Son Dakika

Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı

25.11.2020 17:25
Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı, System.String[]

Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısında bulunan Malta bandıralı bir petrol tankerine bombalı saldırı düzenlendi. Tankerde hasar oluştuğu belirtilirken saldırıya ilişkin Suudi Arabistan ya da Yemen'deki Husilerden henüz bir açıklama yapılmadı.

Yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre, Suudi Arabistan'ın Yemen sınırı yakınlarındaki Eş-Şakik kentinin Kızıldeniz kıyısındaki Malta bandıralı MT Agrari adlı gemiye saldırı düzenlendi.

Saldırı sonucu, tankerde hasar oluştuğu kaydedildi. Saldırıya ilişkin Suudi Arabistan ya da Yemen'deki Husilerden henüz bir açıklama yapılmadı.

Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Mirin, ABD ekibi Kansas City'ye transfer oluyor Avrupa Birliği, Türkiye'ye yaptırımları rafa kaldırdı Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı'nda ilk kez izleyici karşısına çıktı G.Saray'ın eski yengesi Yolanthe Cabau bikinili cesur pozuyla göz kamaştırdı Tapu müdürlüğünde dönen 'rüşvet' çarkına düzenlenen operasyonda 25 kişi tutuklandı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TESK arasında çarpıcı gıda fırsatçıları diyalogu: Gerekirse her dükkana kolluk kuvveti koyarız FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı