Son Dakika Haberleri: Suudi Arabistan Konsolosluk Rezidansına Giren Beyaz Önlüklü Ziyaretçinin Konsolosun Oğlu Olduğu Ortaya Çıktı

Suudi Arabistan Konsolosluk Rezidansına Giren Beyaz Önlüklü Ziyaretçinin Konsolosun Oğlu Olduğu Ortaya Çıktı

4 ay önce

Cemal Kaşıkçı için Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu önündeki bekleyiş sürüyor. Konsolosluk konutuna yeşil plakalı konsolosluk aracıyla gelip içeri giren beyaz önlüklü esrarengiz ziyaretçinin, Suudi Konsolosunun oğlu olduğu ortaya çıktı.

Kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı için Suudi Arabistan'ın Levent'teki İstanbul Başkonsolosluğu önündeki bekleyiş sürüyor. Konsolosluk konutuna yeşil plakalı konsolosluk aracıyla beyaz önlüklü esrarengiz ziyaretçinin Suudi konsolosun tıp öğrencisi oğlu olduğu ortaya çıktı.

KONSOLOSLUKTAKİ BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

Washington Post yazarı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın, 2 Ekim'de evlilik işlemleri için gittiği ve bir daha dışarı çıkmadığı Suudi Arabistan'ın Levent'teki İstanbul Başkonsolosluğu önündeki bekleyiş sürüyor. Polis bariyerleriyle etrafı çevrilen başkonsolosluk binasına bazı yetkililer araçlarıyla giriş yaparken, bina önünde yerli ve yabancı çok sayıda basın mensubunun canlı yayınları ve bekleyişleri devam ediyor.

BEYAZ ÖNLÜKLÜ KİŞİ KONSOLOSUN OĞLU ÇIKTI

İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluk konutuna yeşil plakalı konsolosluk aracıyla beyaz önlüklü esrarengiz bir ziyaretçi geldi. İstanbul'daki Suudi Arabistan Konsolosluk konutuna yeşil plakalı konsolosluk aracıyla beyaz önlüklü esrarengiz bir ziyaretçi geldi. Ziyaretçinin elindeki çanta dikkat çekti. Konuta giren kişinin Suudi Arabistan Başkonsolosu Muhammed el-Uteybi'nin tıp okuyan oğlu olduğu öğrenildi.
Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi

Enes Batur, "Aylık Kazancın Ne Kadar?" Sorusuna Yanıt Verdi