Son Dakika Haberleri: Suudi Prens, Özel Uçağıyla Nusret'i Ayağına Getirtti

Suudi Prens, Özel Uçağıyla Nusret'i Ayağına Getirtti

2 ay önce

Bodrum tatilinin son gününde Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, özel uçağıyla tuzlama hareketiyle meşhur olan Nusret Gökçe'yi Bodrum'a getirtti.

Tatil için  Bodrum'a gelen Suudi Prens El-Velid bin Telal bin  Abdülaziz el Suud, dördüncü gününde konakladığı Mandarin Oriantel Hotel'in sahil kısmının yarısını kapattı. Daha önceki günler bisiklete binip yürüyüşler yapan Prens, önceki gün yüzmeyi tercih etti.

OTEL PERSONELİNİN YARISI ONUNLA İLGİLENDİ

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre otelin neredeyse yarı personelinin  Abdülaziz el Suud ve ailesiyle ilgilendiği görüldü. Prens, denize girerken ise dört koruması ona eşlik etti.  Abdülaziz el Suud, deniz keyfinden sonra beş katlı lüks yatına geçerek dinlendi.

NUSRET'İ BODRUM'A GETİRTTİ

Akşam saatlerinde Prens ailesiyle, Yalıkavak'taki Sait Restaurant'a giderek 40 bin TL hesap ödedi.  Abdülaziz el Suud'un salı günü ise  İstanbul'dan özel uçakla tuzlama hareketiyle meşhur olan Nusret  Gökçe'yi  Bodrum'a getirttiği öğrenildi. Prens, Nusr-et Restaurant'tan 20 bin TL hesap ödeyerek çıktı.

Suudi prens, koruma ordusuyla  Bodrum sokaklarında böyle görüntülenmişti;


Mali'nin Sevgilisi Konuştu: Hasta ve Yaşlıydı, Hamile Kalacağıma İhtimal Vermedim Gülben'i Zora Sokacak Kare! Erhan'la Evliyken Yeni Aşkıyla Olan Fotoğrafı Çıktı
Erdoğan'ın Konuştuğu Salona Sızan Teröristler, İçeri Erdoğan Tişörtleriyle Girmiş