Süvari'den Fransa'da Dev Yatırımcılara Özel Sunum - Son Dakika

Süvari'den Fransa'da Dev Yatırımcılara Özel Sunum

26.11.2012 19:00
Süvari'den Fransa'da Dev Yatırımcılara Özel Sunum, System.String[]

Avrupa'dan Uzak Doğu'ya kadar geniş bir coğrafyadan, 8 binden fazla uluslararası perakende ve yatırım firması; network oluşturmak, yakın ilişkiler kurmak, sektördeki en son projeleri ve trendleri keşfetmek için Fransa'nın Cannes şehrinde bir...

Avrupa'dan Uzak Doğu'ya kadar geniş bir coğrafyadan, 8 binden fazla uluslararası perakende ve yatırım firması; network oluşturmak, yakın ilişkiler kurmak, sektördeki en son projeleri ve trendleri keşfetmek için Fransa'nın Cannes şehrinde bir araya geldi. 14-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen MAPIC platformunda Türkiye'yi erkek giyiminin önde gelen markalarından SÜVARİ ile Koton temsil etti.

SÜVARİ bu uluslararası platformda büyük bir başarı göstererek Speed Matching (Yatırımcılara Özel Sunum) bölümünde uluslararası 5 büyük marka arasına girdi. Özel sunum bölümünde; organizasyon ve işleyiş yapısını yatırımcılara tanıtan bir sunum gerçekleştiren erkek giyim markası, uluslararası dev AVM yatırımcı şirketlerin büyük beğenisini topladı ve yatırım konusunda birçok davet aldı.

Erkek giyimin öncü markalarından SÜVARİ, 2012 yılında yurt içi cirosunu yüzde 30, yurt dışı cirosunu yüzde 52 artırdı. Yurt içi ve yurt dışı mağazalarında yüzde 22 büyüme gerçekleştiren şirket, yıl içerisinde tamamen kendi finansman gücünü kullanarak açtığı 22 yeni mağaza ile toplam mağaza sayısını 106'ya çıkardı. Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen SÜVARİ, yurtdışı mağazaları zincirine Ukrayna ve Irak'ı da ekledi.

Süvari'den Fransa'da Dev Yatırımcılara Özel Sunum
Süvari'den Fransa'da Dev Yatırımcılara Özel Sunum

- Kaynak: CHA

Son Dakika Ekonomi Süvari'den Fransa'da Dev Yatırımcılara Özel Sunum - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı 20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi 2 kez vurulan, cezaevinden firar eden "namlı dolandırıcı" yakayı ele verdi Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar