Son Dakika Haberleri: Suya Gömülen Cipten Önce Kendisini Sonra Aracını Kurtardı

Suya Gömülen Cipten Önce Kendisini Sonra Aracını Kurtardı

3 ay önce

ISPARTA'da Mehmet Eskici'nin gezintiye çıktığı cipi, gölet kenarında beklediği sırada suya gömülmeye başladı.

Suya Gömülen Cipten Önce Kendisini Sonra Aracını Kurtardı, System.String[]
ISPARTA'da Mehmet Eskici'nin gezintiye çıktığı cipi, gölet kenarında beklediği sırada suya gömülmeye başladı. Can havliyle araçtan atlayan Eskici arkadaşlarının yardımıyla önce kendisini, ardından insan zinciri ve halatlarla aracını kurtardı. Yaşanan bu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, dün Atabey ilçesindeki gölette meydana geldi. Isparta Davraz Offroad Kulübü üyesi 35 kişilik grup arazi araçlarıyla tura çıktı. Bir süre sonra grup göletin kenarında durdu. Bu sırada Mehmet Eskici'nin kullandığı cip bir anda batmaya başladı. Sürücü önce araçtan çıkarak kendisini, ardından arkadaşlarının yardımıyla suya batmak üzere olan cipini kurtardı. Halat yardımıyla kıyıya çekilen araçta maddi hasar oluştu.

KURTARILMA ANI KAMERADA

Mehmet Eskici'nin aracının batmaya başlaması ve sürücünü hem kendisi hem de aracını kurtarmak için verdiği mücadeleyi, gruptaki bir kişi cep telefonu ile kaydetti. Görüntülerde batmaya başlayan aracından çıkan Mehmet Eskici'nin cipin arkasından tutması, bu sırada arkadaşlarının da kendisine yardım ederek insan zinciri oluşturmaları yer aldı. Hemen arkasından halatın bağlandığı cipin, başka bir araç yardımıyla çekilerek kurtarılması da görüntülere yansıdı.

- Isparta
Haber Yayın Tarihi : 08.04.2019 11:52 Kaynak: DHA



KONDA'dan 23 Haziran İstanbul seçimi değerlendirmesi: İmamoğlu lehine fark açılacak Bacadaki alevleri gören vatandaşlar, minare yanıyor zannedip hemen ihbarda bulundu İsmail Küçükkaya, AK Parti'nin İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın açıklamasına cevap verdi!