Sydney Havalimanı'nda dekolteli kadına tepki çeken uyarı: Burası striptiz kulübü değil - Son Dakika

Sydney Havalimanı'nda dekolteli kadına tepki çeken uyarı: Burası striptiz kulübü değil

07.11.2019 16:49
Sydney Havalimanı'nda dekolteli kadına tepki çeken uyarı: Burası striptiz kulübü değil, System.String[]

Sydney Havalimanı'nda genç bir kadın önce erkek arkadaşının dizine oturduğu için uyarıldı, daha sonra da "İç hatlar terminali striptiz kulübü gibi işlemiyor." sözleriyle güvenlik görevlisi uygunsuz giyinmekle suçladı. Avustralya'da konuşulan haber ise tartışma yarattı.

Avustralya'nın Sydney Havalimanı'nda Jetstar Havayolları ile 3 Kasım'da Melbourne'e yapacağı uçuş için bekleyen 33 yaşındaki Serah Nathan, önce bir görevli tarafından oturuşu nedeniyle uyarıldı. Ardından güvenlik görevlisi kadının yanına gelip uygunsuz giyinmekle suçlayıp, "İç hatlar terminali striptiz kulübü gibi işlemiyor." dedi.

"ÇOCUKLAR İZLİYOR" TEPKİSİ

Uzun mesafe ilişkisi yaşadığı sevgilisinin dizine oturan ve havadan sudan şeylerden konuştuklarını söyleyen Nathan, kendisine yaklaşan kadın görevlinin "Ayrı bir koltuğa oturun, çocuklar izliyor. İç hatlar terminalini striptiz kulübü gibi işletmiyorum" dediğini aktardı. Etrafta hiç çocuk olmadığını söyleyen Nathan, uyarı karşısında afalladıklarını belirtti.

GİYİMİ UYGUNSUZ BULUNDU

Nathan'ın aktardığına göre görevli, birkaç dakika sonra Jetstar ekibinin sorumlusuyla birlikte dönerek, başka yerde oturması gerektiğini tekrarladığı ve "Erkek arkadaşınızın üzerine oturarak buradaki ailelere saygısızlık yapıyorsunuz" dedi. Daha da ileri giden görevli, "Bu şekilde giyinmiş bir halde uçağa binebileceğinizden de şüpheliyim ama her koşulda bu çıkış kapısında oturamazsınız" ifadelerini kullandı. Altında bir eşofman ve göbeği açık tişört bulunan Nathan, kendi fotoğrafıyla birlikte yaşadıklarını Twitter'dan paylaştı.

Sydney Havalimanı'nda dekolteli kadına tepki çeken uyarı: Burası striptiz kulübü değil

Son Dakika Güncel Sydney Havalimanı'nda dekolteli kadına tepki çeken uyarı: Burası striptiz kulübü değil - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı