Tabutta Rövaşata Filmi - Son Dakika

Tabutta Rövaşata Filmi

15.04.2014 20:30
Tabutta Rövaşata Filmi, System.String[]

Tabutta Rövaşata filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Tabutta Rövaşata filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Rumelihisar sokaklarında yaşayan Mahsun çevresi tarafından sevilen yoksul ve kimsesiz bir adamdır. Hayatta hiçbir amacı olmayan bu adam otomobil çalarak hayatta kalmaktadır. Yaşamdaki tek tutkusu olan otomobilleri geceleri çalan Mahsun, sabaha kadar bu arabalarla gezer ve sabah olduğunda arabayı aldığı şekliyle aldığı yere bırakır. Bir gün sürekli takıldığı kahveye gelen bir kıza aşık olan Mahsun kalacak hiçbir yeri olmayan bu kıza odasını açar. Fakat kız bu iyiliği kötüye kullanarak Mahsun'un hayatında onarılmayacak yaralar açacaktır.

Yönetmen: Derviş Zaim

Senaryo: Derviş Zaim

Oyuncular: Şerif Erol, Fuat Onan, Ayşen Aydemir, Ahmet Uğurlu, Tuncel Kurtiz

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Tabutta Rövaşata

Yapımcı Firma: İfr

Yapım Yılı: 1996

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 74 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Tabutta Rövaşata Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Tabutta Rövaşata Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor'da bir futbolcu, koronavirüse yakalandı Suudilerden Trump'ı kızdıracak hamle: Çinli Huawei ve Alibaba ile anlaşma imzaladılar Eşinden ayrılan şahıs bunalım geçirdi, sokağı birbirine kattı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden belediye başkanı koronaya yakalandı Son Dakika: Araç sahiplerine müjde! Benzine indirim geldi Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi Son Dakika! ABD, Türkiye'deki vize işlemlerini terör gerekçesiyle askıya aldı Neslihan Atagül, arasının açık olduğu Burak Özçivit'le ilgili soruya ateş püskürdü