TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması 10 Yaşında - Son Dakika

TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması 10 Yaşında

03.01.2012 10:29
TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması 10 Yaşında, System.String[]

TAÇ'ın bu yıl onuncu kez düzenlediği "Bir De Sen Tasarla" yarışmasında heyecanlı süreç başladı.

Ev tekstil sektörünün lider markalarından TAÇ'ın bu yıl onuncu kez düzenlediği "Bir De Sen Tasarla" yarışmasında heyecanlı süreç başladı. "Gençlik" teması ile "nevresim desen tasarımı" kategorisinde düzenlenen yarışmaya, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakülteleri ile Eğitim Fakülteleri'nin Resim – İş öğretmenliği bölümünde öğrenim gören lisans öğrencileri başvurabiliyor. Dereceye giren beş genç tasarımcı, maddi ödüllerin sahibi olurken, altı tasarımcıya da Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu verilecek. Dereceye giren on tasarım, ödül töreninin ardından Facebook'ta düzenlenecek oylama ile bir kez de kendi aralarında yarışarak Sosyal Medya Özel Ödülü'nü kazanacak.

TAÇ'ın Türkiye genelindeki üniversitelerin Mimarlık, Güzel Sanatlar ve Eğitim Fakülteleri'nin lisans öğrencilerine yönelik olarak TETSİAD işbirliğiyle düzenlediği "Bir De Sen Tasarla" yarışmasının onuncusuna başvurular başladı. "Nevresim desen tasarımı" kategorisinde düzenlenen yarışmada katılımcı gençlerin yaratacakları tasarımlara rengarenk dünyalarını, bitmeyen enerjilerini ve hayallerini yansıtmaları bekleniyor. Yarışmada, birinciye 10 bin TL, ikinciye 7 bin TL ve üçüncüye ise 5 bin TL para ödülü verilecek.

TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması 10 Yaşında

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Eğitim TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması 10 Yaşında - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ateşkesi 4 dakikada bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan akılalmaz sözler: Anlaşmaya sıkı sıkıya bağlıyız Denizi olmayan Diyarbakır'da tekne alt geçitte mahsur kaldı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro haftaya rekorla başladı İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Trabzonspor'da Eddie Newton gidiyor Abdullah Avcı geliyor Dünyada en çok aranan teröristler listesindeydi! El Kaide'nin üst düzey isimlerinden Abu Muhsin al-Masri öldürüldü MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti