Tacikistan'da Noel Baba Kılığına Giren Bir Kişi Öldürüldü - Son Dakika

Tacikistan'da Noel Baba Kılığına Giren Bir Kişi Öldürüldü

03.01.2012 13:29
Tacikistan'da Noel Baba Kılığına Giren Bir Kişi Öldürüldü, System.String[]

Tacikistan'ın başkenti Duşanbe'de Noel Baba kılığına giren bir kişi, uğradığı bıçaklı saldırı sebebiyle hayatını kaybetti.

Tacikistan'ın başkenti Duşanbe'de Noel Baba kılığına giren bir kişi, uğradığı bıçaklı saldırı sebebiyle hayatını kaybetti. Olay sonrası hastaneye kaldırılan Tacik vatandaşı, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Tacikistan İçişleri Bakanlığı Basın Dairesi Başkanı Mahmadullo Asadulloyev, basına yaptığı açıklamada, Noel Baba kılığına giren 24 yaşındaki Parviz Davlatbekov'un karnından bıçaklanarak öldürüldüğü belirtildi. Sarhoş gençlerin bıçaklı saldırısına uğradığı belirtilen Davlatbekov'un çok kan kaybettiği ve bu sebeple kurtarılamadığı kaydedildi.

Tacik yetkili, olay ile ilgili soruşturma açıldığını ve 3 üniversite öğrencisinin gözaltına alındığını ifade etti.

Bu arada Tacikistan İçişleri Bakanlığı, bazı basın yayın organlarında cinayetin dini nedenlerle işlendiği yönünde haberlerin yayınlandığını bunun gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.

Saldırıya kurban giden Tacik vatandaşın ise aile yakınlarının yeni yılını kutlamak için Noel baba kılığına girdiği kaydedildi.

Tacikistan'da Noel Baba Kılığına Giren Bir Kişi Öldürüldü

Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Tacikistan'da Noel Baba Kılığına Giren Bir Kişi Öldürüldü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

Manavgat'taki adeta can pazarı yaşandı! Alevler içinde kalan mahalleden zor kurtuldular 18:11 Manavgat'taki adeta can pazarı yaşandı! Alevler içinde kalan mahalleden zor kurtuldular Kaza yapan hastanın elleri ve ayakları bağlandı! İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama: Deliryum tablosu gelişti 17:56 Kaza yapan hastanın elleri ve ayakları bağlandı! İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama: Deliryum tablosu gelişti Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti 17:51 Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti
Manavgat yangınında can veren çiftle ilgili yürek burkan detay: Kapılar kilitliydi 17:33 Manavgat yangınında can veren çiftle ilgili yürek burkan detay: Kapılar kilitliydi Türk takımlarının karnesi kötü! Avrupa'da 97 maçta 56 mağlubiyet 17:25 Türk takımlarının karnesi kötü! Avrupa'da 97 maçta 56 mağlubiyet Parçalanıp toprağa gömülen karı kocanın cinayetinde yeni detaylar! Bir numaralı şüpheli üvey kız kardeş 17:09 Parçalanıp toprağa gömülen karı kocanın cinayetinde yeni detaylar! Bir numaralı şüpheli üvey kız kardeş
Beşiktaş'la yollarını ayırıp Trabzonspor'a geçen Dorukhan'ın, forma numarası ve kazanacağı ücret netleşti 16:52 Beşiktaş'la yollarını ayırıp Trabzonspor'a geçen Dorukhan'ın, forma numarası ve kazanacağı ücret netleşti Son Dakika: Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: 8 ilimizde orman yangını var, kontrol altına almamız zaman alabilir 16:45 Son Dakika: Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: 8 ilimizde orman yangını var, kontrol altına almamız zaman alabilir
Advertisement