Taciz Davasında 13 Yıl Hapis - Son Dakika

Taciz Davasında 13 Yıl Hapis

06.06.2013 12:58
Taciz Davasında 13 Yıl Hapis

Samsun'da, işçi olarak çalıştığı dershanedeki kız öğrenciye cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılanan kişi, 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İddiaya göre, geçen yıl Ağustos ayında bir kız, canının sıkkın olduğunu söyleyerek evli ve şüpheliyi eve çağırdı. Şüpheli, iddiaya göre, evde yalnız olan kızı taciz ederken dedesine yakalanıp şikayet üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde son kez hakim karşısına çıkan şüpheli, kızın kendisine sürekli mesaj çektiğini ve eve de onun çağırdığını ileri sürerek, "Konuşmak istediğini söyledi. Sesi ağlamaklıydı. Eve gidince kapıyı açtı. 'Dışarıda gidip konuşalım' dedim. Ama kabul etmeyip beni içeriye aldı. Üzerimiz giyinik konuşurken dedesi içeriye girdi. Korktuğum için kaçtım. Bana iftira atıyor" dedi. Duruşmaya gelmeyen kız ise daha önceki ifadelerinde sanıktan şikayetçi olduğunu söylemişti. Mahkeme, şüpheliye 'cinsel istismar ve konut dokunulmazlığınığı ihlal etmek' suçlarından toplam 13 yıl 4 ay hapis cezası verdi.

Çarşamba'da şarampole devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı Çarşamba'da şarampole devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı Samsun'da ele geçen 19 suikast tabancasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı Samsun'da ele geçen 19 suikast tabancasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı Çarşamba Karma OSB'ye ilk kazma Çarşamba Karma OSB'ye ilk kazma
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Taciz Davasında 13 Yıl Hapis - Son Dakika


Advertisement